Akıllı telefon tavsiyesi

Kodla Büyü
teşekkürler
teknolojiankara.com dan aldım.
8 taksit 670 küsur lira
kilif almadim
gorilla glass cam olduğu için hicbirseye gerek duymadim

hayırlı olsun
only61 hocam neden bu telefonu tercih ettin?
ben de bu aralar o fiyat civarında bi telefon düşünüyorum.seçenek çok fazla
seçeneklerim arasında şimdilik sony xperia ray var,seninkini listeme dahil edebilirm.
Atrixin fotosu 5mp imiş, xperianın ki 8 mp. foto ve hd videosunun iyi olmasını istiyorum.
bakalım hayırlısı.

Hayırlı olsun hocam. Ben nokia'nın bir modelini görmüştüm yakınlarda, hala kararsız olarak beklemedeyim. Sanırım dokunmatiğin ebat olarak büyük olması beni caydıran sebep.

aralıktaki yeni modelleri bir görelim bakalım, bu yıl belki benim istediğim gibi hem küçük, hem de özellikleri güzel bir model üretirler :)

motorola bencede hızı ramı çekirdeği gibi birçok özelliğinin yanında en sevdiğim özelliği multi modem gibi internet dağıtabilmesi

external' Alıntı:
Onur bekle derim. 29 Ekimde Google lansmanı var. Nexus cihazların tanıtılması olası. LG Nexus 4 ilk tercihin olabilir. Tabi ayırdığın bütçe de önemli. Yazılım güncellemeleri en önemli konu akıllı telefon pazarında. LG optimus 3d düşünme bile. LG den 4x hd alınabilir şu an bütçeni aşarsan. 1600 tl bandında. Kutu aksesuarı nereden baksan 250 tl civarında. 1000 tl yi biraz aşarım diyorsan 2011 amiral gemisi Samsung Galaxy S2 al gerisini düşünme :) Yakında Jelly Bean güncellemesi de alacak telefon.
nette yazan fiyatlarla girerse bende alacam (300$-350$)

comaster' Alıntı:
bence samsung al ace 2
aynı paraya denk gelir eğer internetteki fiyatlarla girerse. nexus4 çok çok üstün bir makina hocam. iki makina denk tutulamayacak şekilde çok fark var.

22 aylık garantili samsung i 8150 galaxy wonder var
kılıf ve jaletini üzerinde cizik bulana ürün bedava.
550 tl.

5800 dan çok memnunsan sana c6-01 i öneririm. Ben de kullanıyorum. Özellikleri aşağı yukarı aynı. 8 mp kamera ve symbian ^3 işletim sistemi c6-01 in 5800 dan farkı. Ama kullanırken hiç yabancılık çekmezsin. Ancak android işletim sisteminin de son zamanlarda çok rağbet gördüğünü unutma. Bütçeni bilmiyorum ama 5800 a en yakın android telefon bence samsung galaxy ace. Onu da kullandım o da 500-600 tl civarında, kullanılabilecek bir diğer telefon.

ALMAK İSTEYENLERE KESİNLİKLE MOTOROLA ATİX TAVSİYE EDERİM

özellikleri çok ve çok ucuz...

Hayırlı olsun hocam, gerçekten güzel bir karar. Alınabiliecek Fiyat/Özellik/Performans bakımından en uygun telefon. Ace 2, ATRIX yanında çok eksik kalıyor ve fiyatı daha yüksek. Ben de arkadaşıma Atrix tavsiye etmiştim gayet memnun..

lg optimus 4x 1200 lira şu anda. geçen hafta bimeks 900 lira satmış. eğer buna benzer birşey olursa onu tavsiye ederim.

Sony Xperia Go kullanan var mı? Dayanıklı telefon deniyor, sony kalitesi, çizilmez gorilla glass cam var, su geçirmiyor. Ama bazı forumlarda 1 metreden düşüp kırıldığı ve sony servisin kullanıcı hatası diye tamir etmediği yazılı. Sonuçta her yazılana inanamayacağımıza göre kendi formumda kullanıp, menfi ve müspet özelliklerini paylaşan arkadaşımız olursa çok güzel olur diye düşünüyorum.

Geri