akıllı tahtayı beyaz tahta olarak kullanma

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
kullanabilir miyiz? Sıkıntı olur mu? Eski okulumda akıllı tahta yoktu beyaz tahta vardı ona alışmıştım. tahtaya bazen bir şeyler yazma ihtiyacı doguyor çünkü

Kullanmaya başladım. Müdür yardımcımız olmaz diyor. Onaya ihtiyacım var arkadaslar olur mu olmaz mi?

ben geçen seneki okulumda kullanıyordum çatır çatır hiç bişey de olmuyor hocam rahat olun o onların bilmediklerinden

Hocam ben tahtada leke bıraktığını biliyorum ama gene de siz bilirsiniz

Akıllı tahtanın yanındaki beyaz panel tahtayı mı kastediyorsunuz, akıllı tahta içindeki starboard(beyaz tahta) yazılımını mı?

Her iki şartta da hiçbir sorun olmaz. Ama akıllı tahtanın yanındaki beyaz tahta panelini kastediyorsa sizin müdür, yahu o kullanılmayacaksa adamlar neden koymuş? Tebeşirli olan bölümü bile var bazılarında(idarenin isteğine göre)

kalemlerde sıkıntı yoksa(silinebiliyorsa) kullanabilirsiniz en azından ben üç sene kullandım hiç bir sıkıntıda olmadı

obsearchverim' Alıntı:
Akıllı tahtanın yanındaki beyaz panel tahtayı mı kastediyorsunuz, akıllı tahta içindeki starboard(beyaz tahta) yazılımını mı?

Her iki şartta da hiçbir sorun olmaz. Ama akıllı tahtanın yanındaki beyaz tahta panelini kastediyorsa sizin müdür, yahu o kullanılmayacaksa adamlar neden koymuş? Tebeşirli olan bölümü bile var bazılarında(idarenin isteğine göre)
hocam arkadaşın akıllı tahta dediği fatih projesi kapsamındaki değil sanırsam

bakanlığın starboard yazılımını yükleyin ve akıllı tahta kalemiyle rahat rahat hiç leke kalırmı acaba diye düşünmeden kullanın hocam.
yazılımı buradan indirebilisiniz. fatih projesinde kullanılan yazılımdır lisans anlamında sıkıntıda yaşamamış olursunuz.
ben yeni bir sınıfa kurdum. çok rahat tahta kaleminin mürekkebi bitti derdi de yok sonuçta.
http://eogrenim.meb.gov.tr/Yazlm%20ndir ... Items.aspx

beyazgolge' Alıntı:
obsearchverim' Alıntı:

hocam arkadaşın akıllı tahta dediği fatih projesi kapsamındaki değil sanırsam
Hmm. :lol: BEn de diyorum kesin yanlış anladığım bir yer var ama ne? :mrgreen:

Kullanın gitsin hocam, hiçbir sıkıntı olmaz, biz kullanıyorduk, yeni okulumda da kullanılıyor. Kalem lekesinden ne olurmuş, projeksiyon görüntüsüne bir zararı olmuyor.

lekeye çözüm ıslak mendil. tertemiz yapıyor.

bu arada Clever Board marka tahta benim yeni atandığım sınıfımda da var ama kablosu yok bunu nerden bulabilirim. birde bunu bulunca bilgisayara bağlayınca başka bir şeye ihtiyaç var mı acaba.

Geri