Akıllı tahtaya tableti bağlamak?

Kodla Büyü

buzozgur

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. akıllı tahtaya bağlayabileceğimiz, akıllı tahta ekranını buradan kontrol edebileceğimiz grafik tablet arıyoruz. HDMI ile bağlayıp, tahtanın ekranını öğretmenin oturduğu yerden kalem ile tabletten kontrol etmesini istiyoruz. bu konuda önerileriniz nedir?

tabletin ekranını tahtaya yansıtmak değil, tahtanın ekranını tabletten kontrol etmek istiyoruz. çizim, işlem vs yaparken. teşekkürler şimdiden.

Tahtaların görüntüsünü hdmı veya VGA ile başka bir ekrana-tablet veya monitor- baglayamiyorsunuz. Bu girişler tahta üzerindeki ops ye değil de tahta ekranına bağlı. Yani başka bir ekran görüntüsünü tahtaya yansıtmak için tasarlanmış. Ben tahtalar ilk kuruldugunda yapmaya çalışmıştım. Belki ag üzerinden yapılabilir.

Merhaba arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. akıllı tahtaya bağlayabileceğimiz, akıllı tahta ekranını buradan kontrol edebileceğimiz grafik tablet arıyoruz. HDMI ile bağlayıp, tahtanın ekranını öğretmenin oturduğu yerden kalem ile tabletten kontrol etmesini istiyoruz. bu konuda önerileriniz nedir?

tabletin ekranını tahtaya yansıtmak değil, tahtanın ekranını tabletten kontrol etmek istiyoruz. çizim, işlem vs yaparken. teşekkürler şimdiden.
https://www.remotemouse.net/ ve bunun gibi bir sürü uygulama var hocam. Grafik tabletlere ihtiyaç kalmadı bana göre, telefonunuza veya tabletinize buna benzer bir uygulama kurarak rahatça istediklerinizi yapabilirsiniz.

Geri