Akıllı Tahtaya Sinek Konunca

Kodla Büyü
Akıllı tahtalara ağ yapısı döşenmeden kullanımını çok işe yarar bulmuyorum. Ama bu durum güzelmiş. Üzerinde hamam böcekleri yürüyünce neler olur kim bilir?

bas_kan' Alıntı:
akrep026' Alıntı:
Demek o kadar hassas bir dokunmatiği var ha. Biz köy okulu olunca. daha tanışamadık, akıllı tahtayla. Bize gelene kadar sistem değişir, seçim olur biter ve bu proje kalkmazsa tabi ki...
Yok hocam sanırım arkadaşlar espri olsun diye paylaşmışlar.. Fatihle gelen tvlerin ekranları çok kalın bu sebeple dokunmatiği çok hassas değil aksine baya baya bastırman gerekiyor...

Cahillik işte hocam. Köyde tahta mı var ki akıllısını görelim... :D

Fatih Eğitmeniyim, aynı olay benimde başıma geldi normal kalemi anlatıyordum, bir türlü yazmıyordu, ekranın sağ üst köşesinde bir çizgi çizildiğini farkettim meğerse sinek konmuş geziniyor orada.

bas_kan' Alıntı:
akrep026' Alıntı:
Demek o kadar hassas bir dokunmatiği var ha. Biz köy okulu olunca. daha tanışamadık, akıllı tahtayla. Bize gelene kadar sistem değişir, seçim olur biter ve bu proje kalkmazsa tabi ki...
Yok hocam sanırım arkadaşlar espri olsun diye paylaşmışlar.. Fatihle gelen tvlerin ekranları çok kalın bu sebeple dokunmatiği çok hassas değil aksine baya baya bastırman gerekiyor...
Hocam, ne bastırması Allah aşkına cama yeteri kadar yaklaştırıp ışık ızgarasını kesersen dokunmadan bile çalışıyor...

Evet arkadaşlar tahtalar dokunmatik değil dokunmadan yakın mesafede parmağınızı gezdirdiğinizde siz de anlayacaksınız :+1:

bastırmak gerektiğini düşünüyosanız tahtanın iç kenarlarını yani ışığın yansıdığı yerleri silerseniz çözüm olabilir.

bu sinek esprisi her yerde yapılıyor bizede birgün denk gelir belki sinek

3 gündür eğitimlerini veriyorum,eğer kalem yoksa parmağınız resmen yanıyor :) bu arada fark ettiğim şu ,MEB içerik ve kullanılacak programlar konusunda çoook yol almalı daha..Resmen amatör bir giriş yılı oldu bu eğitim öğretim yılı.

ya bu bilgisayar öğretmenleri kadar kıvrak zekası olanı ben görmedim...espriler hava da uçuşuyor, branşımı sevmesem de zümrelerimi seviyorum. günaydınlar herkese

çözüm ne arkadaşlar peki, verem ediyorlar insanı sürükle bırak bile yapıyorlar. :mrgreen:

Geri