Akıllı tahtaya pc bağlama

Kodla Büyü
Herkese merhaba, laptop ile Donview marka akıllı tahtaya kablosuz olarak ekranı yansıtabilir miyim?
Konu hakkında desteklerinizi rica ediyorum.

Arkadaşlar kasa ve ekran vga ile bağlı, tahta ile kasa hdmı ile bağlı bu zamana kadar bu şekilde pc ekranını tahtaya yansıtıp derste kullandım ama 3 gün önce birden tahtaya görüntü gitmez oldu yeni hdmı kablo aldım yine aynı görüntü gitmiyor. Tahtaya format attım görüntü gitmiyor. pc de sistem geri yükleme yaptım yine görüntü aktarımı olmadı çözüm önerebilecek var mı? tahtanın hdmı girişi bozulsa durduk yere garip geliyor. aslında tahta hdmı ve yansıtmayı algılıyor ama görüntü gitmiyor siyah ekranda kalıyor. winp ve tahtanın üzerindeki 2. tuşa basıyorum onları önermeyin lütfen

Ekran Alıntısı.PNG
open

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    19.2 KB · Görüntüleme: 98
görüntüler hdmı kablosunun çalıştığını ve tahta hdmı girşinin çalıştığını gösteriyor
ama tahtaya görüntü gitmiyor 3 gün önceye kadar sağlıklı bir şekilde kullanıyordum umarım önerilerinizi yazarsınız derste sıkıntı yaşıyorum teşekkürler

bende laptoptaki görüntüyü tahtaya aktaramıyorum aynı kablo aynı laptopu başka monitöre bağladım görüntü aktarılıyor
sorun ne olabilir
3 tahtaya denedim olmuyor

hocam et nin sol veya yanındaki hdmi girişinden yapıyorsunuz değil mi.. öndeki düğmelerden input geçişi yapmalısınız... olur.

Arkadaşlar kasa ve ekran vga ile bağlı, tahta ile kasa hdmı ile bağlı bu zamana kadar bu şekilde pc ekranını tahtaya yansıtıp derste kullandım ama 3 gün önce birden tahtaya görüntü gitmez oldu yeni hdmı kablo aldım yine aynı görüntü gitmiyor. Tahtaya format attım görüntü gitmiyor. pc de sistem geri yükleme yaptım yine görüntü aktarımı olmadı çözüm önerebilecek var mı? tahtanın hdmı girişi bozulsa durduk yere garip geliyor. aslında tahta hdmı ve yansıtmayı algılıyor ama görüntü gitmiyor siyah ekranda kalıyor. winp ve tahtanın üzerindeki 2. tuşa basıyorum onları önermeyin lütfen
bu tarz sorunlar için ekran çözünürlüğünü düşürüp çalıştırmak gerekli

Arkadaşlar arçelik faz 3 et yi bilgisayara nasıl bağlarız? Kablosuz olarak mümkün müdür? Tahtanın işletim sistemi Pardus bilgisayar Windows

Geri