Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

akıllı tahtam çalışmadı aman yardım

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında hantufan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. hantufan

hantufan Üye

Selamlar arkadaşlar. exper öğretmen bilgisayarına kurtarma dvd'sinden format attım. Fakat akıllı tahtam aktif olmuyor. "Cihaz bul" diyorum fakat ortada cihaz falan yok. bu arada mimio yazılımı yükledim onda bi problem yok. Fakat tahtayı kullanamıyorum. Mimio editor de çalışıyor fakat tahta dediğim gibi ışığı da yanmıyor. Bir haftadır uğraşıyorum. Cinnet geçireceğim. bu arada güvenlik kartını da etkinleştiremiyorum o da ayrı bi dert. Fakat öncelikle akıllı tahta işini halletmem lazim. Sizlerin görüşleri çok önemli. Çok merak ediyorum benim yaşadıklarım da sizin başınıza geldi mi?

2. m17h41r

m17h41r Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşım aynı sorun bende de var . exper bilgisayar format atmıştım ama kurtarma dvd si ile değil. Daha sonra da uzun bir dönem akıllı tahta kullanma ihtiyacı duymadığımdan mimio yazılımın yüklememiştim.Geçenlerde yazılımı yükledim ama benim de başıma aynı sorum geldi. cihaz bul dediğimde hiçbir tepki yok. aletin ışıkları da yanmıyorum. Arıza kaydı verdim datatekniğe bakalım sorun neymiş görcez. gelişmelerden seni haberdar ederim hantufan hocam

3. hantufan

hantufan Üye

Allah Razı Olsun

Kardeş çok teşekkürler. Sabırsızlıkla bekliyorum.

4. 61ogretmen61

61ogretmen61 Site Gezgini

aynı sorun bende de var ben de sizi bekliyorum. format attım artık tahtayı tanımıyor

5. cemanadol

cemanadol Site Gezgini

hocam her türlü yardımı bekdatayı arayarak alabilirsiniz telefonu 0212 2341800 büyük ihtimalle seri numarası istiyordur ama siz yinede arayın yardımcı oluyorlar.

6. cemanadol

cemanadol Site Gezgini

ayrıca güvenlik kartlarınada yardımcı oluyorlar o üründe bekdatanın.

7. serhatdemir

serhatdemir Seçkin Üye Seçkin Üye

sağolun hocam. numara faydalı olacaktır.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal