Akıllı Tahtaların Bakımları

Kodla Büyü

alibaba37

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar;
Bizim okuldaki akıllı tahtaların bazılarında köşeleri plastik olduğundan (ve kilitleri de) öğrencilerimiz tarafından sağolsun elleri ağır olduğundan kırılmış durumda. Bende müşteri hizmetlerini aradım.Servis geldi elle yapacakları tamiratları yaptılar sağolsunlar. Ama kırık olan malzemeler garanti dışı deyip 450 tl bi fiyat çıkardılar Kırık olan malzemeleri değiştirmek için. Ayrıca ilk defa servis çağırdım. Gerçekten Bu tahtalardaki krııklar garanti dışı mı bunu öğrenmek istiyorum. Bilgisi olan bilgilendirsin lütfen. DEvletin parasını boş yere vermeyelim....

hocam geçen sene katıldığım bi tolantı da plastikte olsa vestel garantiye alacağını söylemiş diye hatırlıyorum, il-ilçe koordinatınızla görüşün kesin bilgiyi o verir.
faturayı kabul etmeyin,,devlettten para çıkacak diye herşeyi yapıyolar çünkü

Arkadaşlar ben de faz 2 tahtanın kilidi için servisi çağırdım. Geldiklerinde ben yoktum, 100 tl istemişler kilit değişimine. Bir defaya mahsus servis yapmıyor muydu bunları? Bir de 1 kilit bu kadar pahalıya mı değiştiriliyor?

geçen yıl ücretsiz değişim yapıyordu kilitlerde vestel servisi.. ancak bu sene manisa fabrikadan emir aldıklarını, kırıkları ücretli değiştireceklerini söylediler.. kilit başı 45 tl olması lazım.. kilit bozuksa ücretsiz, kırıksa ücretli değiştiriyorlar maalesef..

Geri