Akıllı Tahtalardaki Net support Manager Kullanımı.(FAYDALI)

Kodla Büyü
mas1961' Alıntı:
Öncelikle çok faydalı bir konu açmışsınız teşekkürler.. Olayı iyi bildiğiniz ve olaya hakim olduğunuz belli ama çok karışık bir anlatım olmuş hocam.. Biraz daha adım adım, biraz daha sade, daha anlaşılır bir şekilde konuyu toparlayabilirsen çok makbule geçer. Tekrar teşekkürler..
Selam ile..
Bence de karışık bir anlatım olmuş...

Hocam ebay imajında programı bulamıyorum net support manager olarak arıyorum ama yok ne yapabilirim

hocam forumdaki netsupport manager ı kurdum ama client.ini dosyası bu kadar, tahtalara da eba daki win 8.1 imaji kurmuştum onda program yok ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    18.3 KB · Görüntüleme: 256
Arkadaşlar benim sıkıntımda şu öğretmenler odasındaki tahtaya nss11.30 sürümünü öğretmen olarak kurdum. Daha sonra okulda 3 tahtaya öğrenci sürümünü kurdum ama öğretmen konsolundan her seferinde yalnız bir tahtayı görüyorum. ikisi aynı andan açıkken birini görüyor onu kapatınca bu sefer diğerini görünüyor. 2 ya da 3 tahtayı aynı anda hiç göremedim. Lütfen bilen ya da fikri olan varsa yardım etsin. Şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar benim sıkıntımda şu öğretmenler odasındaki tahtaya nss11.30 sürümünü öğretmen olarak kurdum. Daha sonra okulda 3 tahtaya öğrenci sürümünü kurdum ama öğretmen konsolundan her seferinde yalnız bir tahtayı görüyorum. ikisi aynı andan açıkken birini görüyor onu kapatınca bu sefer diğerini görünüyor. 2 ya da 3 tahtayı aynı anda hiç göremedim. Lütfen bilen ya da fikri olan varsa yardım etsin. Şimdiden teşekkür ederim

Programın full sürümü elinizde olursa hepsini aynı anda görebilirsiniz hocam. Vesteldeki manager lisansı tek bilgisayarlık çoklu görüntüleme yapmıyor.

Geri