Akıllı tahtalara deepfreze kurunca kapanmıyor

Kodla Büyü

u_kucuk3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Akıllı tahtalara deepfreze kurdum. Hepsinde bilgisayarı kapat dediğimde bilgisayarı kapatmıyor uyku moduna alıyor. Normalde kapanan tahtalar deepfrezeden sonra böyle oluyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı?

Win 8 ise kapanmaz,
Bi ayar var onun için
Nette Windows 8 deep freeze diye aratin

bende kullanıyorum bende de sıkıntı yok. win 8.1 faz 2 yeni tahtalar.1 ay önce takıldı.deepfreeze değiştirin

Sorunun çözümü:
denetim masası > güç seçenekleri > güç düğmelerinin yapacaklarını seçin > hızlı başlatmayı aç onay işaretini kaldırın.

deepfreeze firma yetkilileri okulları geziyormuş ona göre. Timefreeze kullanacağım lisans istemiyor.Ben yarından itibaren deepfreeze i kaldırıyorum.

u_kucuk3' Alıntı:
Akıllı tahtalara deepfreze kurdum. Hepsinde bilgisayarı kapat dediğimde bilgisayarı kapatmıyor uyku moduna alıyor. Normalde kapanan tahtalar deepfrezeden sonra böyle oluyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı?

Hocam win 8.1 uyumlu olmayan deepfreze kullanımlarında bu sıkıntı yaşanıyor, emrahsahan hocamın denetim masasından çözümü de işinizi görecektir.

Windows 8 de bu sorun çıkıyor. Windows 8.1 de sorun yok sanırım. Güç seçeneklerinden sorun çözülüyor

Deepfreeze ve wwindows 8'in uyumsuzluğu ile alakalı bir sorun bu. Gerçekten kapanmıyor ayarları yapılmazsa :)

emrahsahan' Alıntı:
Sorunun çözümü:
denetim masası > güç seçenekleri > güç düğmelerinin yapacaklarını seçin > hızlı başlatmayı aç onay işaretini kaldırın.

deepfreeze firma yetkilileri okulları geziyormuş ona göre. Timefreeze kullanacağım lisans istemiyor.Ben yarından itibaren deepfreeze i kaldırıyorum.

Hocam sağolun bu şekilde çözülüyormuş, denedim çalıştı.

bende de oldu bugün ama sorun çalıştıra netplwiz yazıp parola ve kullanıcı adı sormayı kaldırınca kapanmaz oldu.sonra eski ayarını yaptım düzeldi

timefreeze kullanıyorum 2 yıldır menmunumda ama açılışı biraz yavaşlatıyor sanki bunun bi çözümü yokmu yoksa windows 10 a geçirmeyi düşünüyorum tahtaları

Geri