AKILLI TAHTALAR İLE İLGİLİ HERŞEY..

Kodla Büyü
Hocam Smart Classroom Suite Teacher programını arıyorum. Acaba sizlerde var mı?

Arkadaşlar benim sorunum net supportu deactive yapamamak. Kullanıcı değiştirdiğimde şifremle giriş yapabiliyorum administratore. fakat aynı şifre net supportta işe yaramıyor. ikisi farklı şifreler mi?

.notebook uzantılı dosyayı nasıl word ya da pdf formatına çevirebilirim, notebook uzantılı dosyanın içerisindeki yazıları,dökümanları almam gerekte :?:

Arkadaşlar açılışta klavyeyi görmüyor akıllı tahta sonrasında görüyorda o da benim işime yaramıyor f8 e basarak girmem beceremedim bir türlü...ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan varmı???

ikandib' Alıntı:
Arkadaşlar açılışta klavyeyi görmüyor akıllı tahta sonrasında görüyorda o da benim işime yaramıyor f8 e basarak girmem beceremedim bir türlü...ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan varmı???

Biostaki Kalıt USB Desteği devre dışıysa etkinleştirin.

yataylimit hocam cvp için teşekkürler.. biosa falan hiç giremiyorumki akıllı yahtanın kendisinden recovery yapmıştık sonra atak programı varya onu kurduk onda da sorun oldu dedikki sistem geri yükleme yapalım onu yapmaya çalışırken kendi kendine başlangıç onarmaya geçiyor...açılışta soruyor başlangıç onarmayama başlasın yoksa windowsu normal olarak mı başlatsın klavyeyi görmediği için seçim yapamıyorumki kendi kendine başlangıç onarmaya geçiyor onda da bişey olduğu yok mecbur kapıyorum tahtayı :( :cry: :cry:

Hocam bioasa girmek için ondan çok daha önce, Fatih logosu görününce tuşa basmanız lazım. Tuş F2 veya Del idi tam bilmiyorum, ikisinden biri giriyor. Bioasa girmemesinin işletim sistemiyle veya Atakla ilgisi olmaz.

akıllı tahta hiç bir flashı görmüyor usb klavyeyi tanıyor. kullanılabiliyor ancak flash bellekleri okumuyor. daha 1gün önce imaj attım. dün görüyordu bugün görmüyor. Çözüm Önerisi olan var mı?????????

arkadaşlar Etkileşimli Tahtada flash bellek taktığım zaman Hub bağlantı noktasında güç yüklenmesi uyarısı veriyor ne yapmam gerekiyor...

Merhaba. Arkadaşlar akıllı tahta açılışta otomatik olarak Windows u sevmiyor. Her seferinde benim klavye takarak manüel seçmen gerekiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim?

Hazırladığım powerpoint sunusu (Powerpoint Sunusu / .pptx şeklinde kaydettim) akıllı tahtada siyah beyaz açılıyor, düzgün görüntülenmiyor. Çözümü var mıdır?

merhaba
okulda bulunan bir akıllı tahtada kalibrasyon sıkıntısı yaşıyorum.. Vestel akıllı tahta, kalibrasyonu açtığımda son iki dikdörtgende hiç bir şekilde gri renge dönüşmüyor? Bu durumu ben düzeltebilir miyim yoksa öğretmeni aşan bir durum mu?

Sistem yeniden yüklense sorun giderilebilir mi? Ama şunu da belirteyim hiçbir şekilde işletim sistemi ile ilgili sıkıntı yok..

galile2016' Alıntı:
merhaba
okulda bulunan bir akıllı tahtada kalibrasyon sıkıntısı yaşıyorum.. Vestel akıllı tahta, kalibrasyonu açtığımda son iki dikdörtgende hiç bir şekilde gri renge dönüşmüyor? Bu durumu ben düzeltebilir miyim yoksa öğretmeni aşan bir durum mu?

Sistem yeniden yüklense sorun giderilebilir mi? Ama şunu da belirteyim hiçbir şekilde işletim sistemi ile ilgili sıkıntı yok..

Yol gösteren olursa memnun olurum

hocam kanımca sistem tekrar yüklenmeli olmadı donanımsal hatalar sensör vey kamera ile ilgili Vestel teknik desteği (444 7 555 veya 0850 222 4987) arayıp destek isteyebilirsiniz.

Geri