Akıllı tahtadan grafik tablete bağlantı

Kodla Büyü

Calculus89

Üye
Wacom One 13" grafik tabletim var. Görüntü olmadan akıllı tahtada kullanabiliyorum.Fakat hdmı bağlandığımda tahtadaki görüntü tablete gelmiyor.Bununla ilgili ne yapabilirim?

etkileşimli tahtada başlata yansıt yazın. her iki ekrana da seçeneğini seçin. gelecektir.

Akıllı tahtanın ne olduğunu öncelikle anlatmak gerekirse; 150 ekran bir televizyon var. Bu televizyona OPS denilen bir tür küçük bilgisayar bağlı. Televizyonun da üzerinde harici cihazları bağlayıp, görüntüyü aktarabileceğimiz VGA ve HDMI girişleri var. Dolayısıyla tahta üzerindeki VGA ya da HDMI ile dışarıya görüntüyü aktarmanızın bir yolu yok.
Ancak OPS'nin ürettiği görüntüyü OPS üzerindeki USB portlarından alıp, HDMI'a dönüştürecek adaptör bulabilirseniz olabilir.
https://www.gittigidiyor.com/bilgis...2-0-laptop-bilgisayar-tv-av-ara_pdp_620906653
adresindeki gibi bir adaptör işe yarayabilir. Ben bunun VGA'ya dönüştürenini kullanmıştım, görüntüyü monitöre sıkıntısız aktarmıştım. Ancak bu ürünü denemedim.
Görüntüyü aktarmak sizin için çok önemliyse ve parasına değeceğini düşünüyorsanız satın alıp, deneyin.

Geri