Akıllı tahtadaki görüntüyü monitöre aktarma

Kodla Büyü

applet61

Aktif Üye
Arkadaşlar merhabalar.

Faz2 akıllı tahtadaki görüntüyü monitöre aktarmak istiyorum. Vga ve hdmi çıkışlarını denedim fakat olmadı. Bu girişler bilgisayardaki görüntüyü akıllı tahtaya aktarmak içinmiş.

Ne yapabilirim?

Hocam maalesef etkileşimli tahtalarda çıkış olayı yok diye biliyorum. Bilmiyorum ilave bir donanımla veya yazılımla olabilir mi?

İlginç faz1 lerde mi çıkış özelliği yok sadece. Daha önce konuşulmuştu yok diye. Faz 2 lerde düzeltmişler mi? Yoksa faz1 de mi kullanıyorsunuz?

usb to vga adaptörü ile görüntüyü aktarıyorum. sıkıntı yok. yaklaşık 60 tl olan bir cihaz. işimizi gördü fazlasıyla

hocalarım o aparatı aldım, cd den kurulum yaptım ama görüntü aktaramadım. Netten indirdiğim kurulumda da "The File flvga_tray.exe is not marked for installation" diye hata veriyor

Tahta Faz 1 win7 siyah tahta

hocalarım o aparatı aldım, cd den kurulum yaptım ama görüntü aktaramadım. Netten indirdiğim kurulumda da "The File flvga_tray.exe is not marked for installation" diye hata veriyor

Tahta Faz 1 win7 siyah tahta

hocam bizim okulda faz 2 tahta var. ilk gelen imajda çalışmadı. daha sonra başka imaj kuruk onda çalıştı.

Geri