akıllı tahtada yds (englishwood) ve asel yayınlarında sorun

Kodla Büyü

tiredsoldier

Site Gezgini
1. yds publishing firmasının englishwood programı flash üzerinden çalışan bir program kurulum gerektirmiyor. ama deepfreeze li bilgisayarlarda çalışmıyor tarih bilmemne kontrol ediyor dediler. neyse elinizde deepfreeze gibi çalışan ama belli programlara izin veren program varmı? yada deepfreeze bunu yaparmı?

2. asel programı kurulumunda şöylebir hata veriyor "cannot continue. the application is improperly formatted. contact the application vendor for assistance."
meali:
"devam edemiyor. uygulama düzgün biçimlendirilmiş. yardım için uygulama satıcısına başvurun."

diyor.
şimdi bu program çoğu win7 kurulu pc de (2 PC 1 ET denedim) çalışmadı bu hatayı verdi. :verymad:
ama kendimin ayarlamadığı ET nin ilk geldiği haldeki bir kurulumda denedim çalıştı. bir vista kurulu vista da çalıştı.
sorunum şu arkadaşların 2 senedir kullandıkları prog.lar var ve ben kendime göre ayarlamalarım var deepfeeze gibi bunların çoğundan vaz geçmek istemiyorum ama varsa çözümünüz bu soruna neden olan win7 ayarı nedir. lütfen yardımcı olun acele tarafından öğretmenler kafamın dersini yiyorlar :D .
aman kullanmayıver gibi msj lara gerek yok yapıcı eleştirilere açığım güzel bir yayın ama sırf bu yüzden kullanamıcaz heralde.
aşağıdakide hata msjının ayrıntısı

Ekli dosyalar

• CAWUUJEX.rar
    1.6 KB · Görüntüleme: 57
Geri