Akıllı Tahtada Elektronik silgi kullanımı

Kodla Büyü

denizci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim bu akılı tahta ile ilgili bir sorum olacaktı. akıllı tahtada bulunan aparatlardan elektronik silgiyi kullanamıyorum. ne yaptıysam olmadı. bu konuda bilgisi olan varmı.
pili dolu ama olmadı silmedi.

hocam programsal bir hata o. bize verdikeleri seminerde söylemiştiler. belki programın son versyonlarında düzeltmişlerdir.

mimio dan interaktif mod seçilmiş açık ise islgi çalışmaz.

kalemle ekrana yazı yazabiliyorken silmeyi deneyin.

denizci' Alıntı:
arkadaşlar benim bu akılı tahta ile ilgili bir sorum olacaktı. akıllı tahtada bulunan aparatlardan elektronik silgiyi kullanamıyorum. ne yaptıysam olmadı. bu konuda bilgisi olan varmı.
pili dolu ama olmadı silmedi.

İnteractive modda kullanmak isterseniz mimio araçlar üzerinden silgi ikonunu seçtikten sonra silgiyi kullanmayı deneyebilirsiniz.
kolay gelsin

myetn,Hacker
hocalarımız haklı; ayrıca interaktif modda kalemin içine leçeli kalem koyarak yazarsanız kalem gölgeleme yapar.
İnteraktif modu mimionun dosya kısmından gelerek bağlan seçeneği le değişire bilirsiniz. keçeli kalem özeliği projksiyon olmadığı durumlarda yazdıklarınızı kayıt etmek için vardır ve silgide ancak burada işe yarar. Dihital yazdıklarınızı anca programın içindeki araçlar kısmında en üstte bulunan fosforlu kalemin yanındaki silgi butonunu seçerek silebilirsiniz.

Geri