Akıllı Tahta Starboard Yazı Kayması sorunu

Kodla Büyü

skolst

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar akıllı tahtada Starboard ta yazı yazarken kayma sorunu meydana gelmektedir.Sanırım denetim masasında bir ayar var bununla ilgili ama ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

Hocam straboard ta normal kalem ile yazı yazarken seri bir şekilde yazamıyorum.Aşağı sürükle veya geri uyarsı çıkıyor bunu nasıl çözücem?

sağ alt köşede ki simgelerin içerisinde el ve kalem simgesi göreceksiniz. Ona tıkladığınızda “denetim masasındaki ayarlara git” şeklinde bir ibare çıkacaktır. Oraya tıklayıp ve ayarları açınız ve daha sonra en üstte bulunan kutu içerisindeki tik işaretini kaldır derseniz bu sorunu basit bir şekilde çözebilirsiniz.

hocam ben su an tahta basında değilim.bu özellik denetim masasında nerede bulunuyor?

hocam o menüye ulşamıyorum denetim masasına girdikten sonra neyi tıklıyoruz?

ben de uzun zamandır bunu araştırıyorum. işte o netsupport protect korumasını nasıl kaldırıcaz. şifreyi özelden gönderir misiniz hocam. yönetici şifresini kabul etmiyor.

Hocam genelde saatin yanındaki yerde "Hareketler" diye bir yer var . Oraya girip hareketleri pasif hale getirmeniz gerekiyor.

Geri