Akıllı Tahta Şifre?

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.

badsector

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuza akıllı tahta kuruldu, bir şey kurmak istedik kullanıcı kısıtlandığı için kuramadık. Acaba bu tahtaların admin şifresi nedir? Her okulun şifresi aynı mı yoksa farklı farklı mı?

özelden gönderiyorum hocam. burda paylaşmamakta fayda var.

Bu arada şifreleri gönderirken kimin öğretmen olduğuna emin olduktan sonra gönderin :)

nasıl emin olacağız hocam. bi yardımcı olsan :mrgreen:

ben sınıfta olmadığımda kilitleyip çıkıyorum isterlerse öğrennsinler :) ama henüz bende bilmiyorum :p

Sayın hocam bana da gönderebilirmisiniz?
Ayrıca her akıllı tahtanın şifresi ayrı mı?

papakaa' Alıntı:

ADı soyadı, okul teli istersiniz. Mesai saatinde okulu arayıp, bilişim öğretmenini bağlarmısınız dersiniz olur :) CEp isteseniz öğrenci kendi cebini verebilir :)

bütün şifreler aynıda hocam biz okullara kurulumu yaptığımızda formatör ya bilgisayar öğretmenlerine şifreyi verdik. sizde neden vermediler çok ilglinç.

biltek2007' Alıntı:
papakaa' Alıntı:

ADı soyadı, okul teli istersiniz. Mesai saatinde okulu arayıp, bilişim öğretmenini bağlarmısınız dersiniz olur :) CEp isteseniz öğrenci kendi cebini verebilir :)

boydan çekilmiş foto olmazmı

papakaa' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
papakaa' Alıntı:

boydan çekilmiş foto olmazmı

Hocam alemsiniz. O zaman özelden şifre göndermenin mantığı ne? Zaten tahtaların kilitleri yokmu? Öğrenci napsın tahtanın şifresini :)

papakaa hocam şifreyi verdiğin mesajını düzenle ve şifreyi sil bence ve buradan pm yolu ile bile şifreyi paylaşmayın, şifre lazım ise alacağınız yer ilçe formatörüdür; onunla iletişime geçsin öğretmen arkadaşlar.

Hocam yalnız hala şifreyi göndermediniz.

Öğretmen olup olmadığımı merak ediyorsanız daha önceki mesajlarıma bakarsanız biraz fikir verebilir:D Sorduğum sorular, yazdığım yazılardan anlaşılır diye tahmin ediyorum.

Madem muhabbet açıldı ben de buradan sorayım.
F@TİH projesinin gidişatı nedir hocam? Bazı internet sitelerinde balon oldu gibilerinden yorumlar çıktı bugun.

saayees' Alıntı:
Madem muhabbet açıldı ben de buradan sorayım.
F@TİH projesinin gidişatı nedir hocam? Bazı internet sitelerinde balon oldu gibilerinden yorumlar çıktı bugun.

Tahtalar geldi, kuruldu başka da bir şey yapılmadı. ne tabletler geldi, ne de okulun alt yapısında (internet v.s.) bi değişiklik oldu.

hocam özelden attım şifre yi nie burda paylaşıyorsun. sil lütfen mesajı

internet ihalesinden telekom çekildi. yeniden yapılacak. 1-2 ay internet yok.

badsector' Alıntı:
papakaa' Alıntı:
hocam özelden attım şifre yi nie burda paylaşıyorsun. sil lütfen mesajı

Şifreyi yazan sizsiniz hocam, ayrıca bana özelden de mesaj gelmedi.

Hocam sanırım pm yerine direk foruma alıntıyla cevap yaptınız büyük olasılık alışkanlıktan kaynaklı :)

ben sildim umarım arkadaşta siler :D

teldeydim mesaj yazarken

pardus kısmının şifresi farklı sanırım onu var ise pm ile gönderirmisiniz?

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri