akıllı tahta program yükleme

Kodla Büyü

ashaxx

Site Gezgini
akıllı tahtalara program yükleyemiyoruz. sizler nasıl çözdünüz arkdaşlar

bildirim alanında Netsupport programının simgesi var deactive ederseniz sorun çözülecektir. Şifre Admin şifresi ile aynıdır.

arkadaşlar bizim tahtalarda sorun mu var acaba d sürücüsüne attığım tüm programları şifresiz vestel oturumda kurabiliyorum. net support koruması aktif c den birşey silemiyorum ama d olunca kuruyor.

arkadaşlar admin şifresini paylaşmayınız buraya kayıtlı öğrenci olan üyelerde mevcuttur. Lütfen dikkat edelim.

Booger' Alıntı:
arkadaşlar admin şifresini paylaşmayınız buraya kayıtlı öğrenci olan üyelerde mevcuttur. Lütfen dikkat edelim.
öğretmen arkadaşları mağdur etmeden nasıl ayıracaz öğrenciyle öğretmeni

sadece susarak' Alıntı:
Booger' Alıntı:
öğretmen arkadaşlar nasıl mağdur olacak mesela şifreyi bilmezse?

ve dikkat ediyorum genelde çoğu benzer başlık altında şifre isteyenler yeni üye ve 5-10 mesaj geçmişi olan arkadaşlar, pek iyiye alamet değil gibi.

KöfteHoRr' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
Booger' Alıntı:
vestel oturumunda ayarlar ve program kurulumu yapılamıyor. şifreyi bilmeyen öğretmenlerimiz sıkıntı yaşamazlarmı

KöfteHoRr' Alıntı:
ve dikkat ediyorum genelde çoğu benzer başlık altında şifre isteyenler yeni üye ve 5-10 mesaj geçmişi olan arkadaşlar, pek iyiye alamet değil gibi.
:+1:
şifreler okul müdürlerine verilmiş.niye onlara sormuyonuz arkadaşlar..

furkan4304' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
:+1:
şifreler okul müdürlerine verilmiş.niye onlara sormuyonuz arkadaşlar..
benim kurulum yaptığım okulda okul müdürü şifreyi bilmiyordu bana sordu benden öğrendi.

sadece susarak' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
sadece susarak' Alıntı:
Booger' Alıntı:
vestel oturumunda ayarlar ve program kurulumu yapılamıyor. şifreyi bilmeyen öğretmenlerimiz sıkıntı yaşamazlarmı
hocam BT Rehber öğretmeni bunun için değil midir, her öğretmen şifreyi bilecekse ve kendi istediği programı bilgisayara yükleyecek kaldıracaksa ben nasıl sağlayacam düzeni peki?

Ha Bt rehber öğretmen için şifre diyorsanız onuda arkadaşın dediği gibi okul müdürleri biliyor zaten, bilmiyorsa da ilçe fatih eğitmeni arkadaştan alıp bt rehberine versin bi zahmet. normalde o şifrede zaten bt rehberine değil, imza karşılığı okul müdürüne verilir.

arkadaşlar ben d sürücüsüne atıyorum programları ama office in 2003-2007-2010 tüm versiyonlarını denememe rağmen yüklemeye izin vermedi. bazı programları kurmaya izin veriyo ama office i nasıl yükleyebilirim.

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar ben d sürücüsüne atıyorum programları ama office in 2003-2007-2010 tüm versiyonlarını denememe rağmen yüklemeye izin vermedi. bazı programları kurmaya izin veriyo ama office i nasıl yükleyebilirim.
söyledim ya administrator den giriş yapacaksın ama şifre isteyenler öğretmen kimliklerini taratıp burada belgelesinler. :mrgreen:
:lol: :wink: :oops:

Booger' Alıntı:

katılıyorumm admin şifreleri toplantılarda öğretmenlere veriliyor... geçen gün bir öğretmen arkadaş aradı beni kırmış öğrenciler kendileri şifre koymuşlar diyee.. lütfen arkadaşlar dikkat edelim...

sonra yine bize iş çıkıyor ondan sonra. işin yoksa uğraş dur eski haline getirecem diye

Geri