Akıllı Tahta - Deepfreeze- Mavi Ekran

Kodla Büyü

indis

Site Gezgini
Akıllı tahta ya deepfreeze kurduktan sonra yeniden başlatınca mavi ekran hatası alıyordum, usb den klavyeyi çıkarınca sorun çözüldü, ilerde hata olan olursa hayır duasını alırım dedim :)

Konuyu tekrar diriltelim : Mavi ekran alıyoruz tahtada. Ama usb de fare vb. yok. Bios ayarlarını da default yaptım. İmaj da yükledim ama sorun belli aralıklarla devam ediyor.

mturkmen42' Alıntı:
Konuyu tekrar diriltelim : Mavi ekran alıyoruz tahtada. Ama usb de fare vb. yok. Bios ayarlarını da default yaptım. İmaj da yükledim ama sorun belli aralıklarla devam ediyor.
deep aktifken mi imaj alıyorsunuz hocam...imaj alırken deep drive vaccine gibi programlar kurulmadan alınmalı...sonra o programlar kurulmalı

Hocam aktifken alıyorum evet ama bu şekilde 60 tahtayı kurdum sadece birinde mavi ekran var dediğinizi deneyeceğim. Fakat başka bir sebep olabilir mi?

ben rastlamadım hocam .ama anlattığım olayı yasadım bu şekilde çözmüştüm

Deepfreze pasifken, netsupport protect yedekleme kapalıyken imaj alıp sorunlu tahtaya tekrar yükledim. Problem çözüldü gibi. Tekrarlarsa paylaşırım

Bugün okula geldim ve süpriz ! yine mavi ekran almışlar dün ve bu sabah :sleep: Sizce ne yapmalıyım ? :shock:

Bizdede var aşnı durumda iki tahta. Yeni imaj yükledim ama olmadı. Çözüm olursa paylaşalım.

Geri