Akıllı Saat

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar çocuk için akıllı saat almayı düşünüyorum ne önerirsiniz hangi özellikler olmalı sizce?

Akıllı saat yerine akıllı bileklik alınabilir.
Hocamın almak isteği klasik bir akıllı saat değil. Uzaktan takip özelliği olan istediği zaman arayıp çocuğu ile konuşabileceği bir saat arıyor. Benim hanımda almak istedi aldık piyasa da ucuz ve orta yollu bir kaç saati denedik hepsi aynı hocam kısa sürede şarz sorunu içine su alma proplemi gibi bir ton problem çıkıyor özellikle batarya iki hafta gibi bir süre sonra 3-4 saatte bitme durumu gösteriyor illa alınacaksa wiky watch ın üst modeli alınabilir onlarda çok pahalı gerisi para kaptırma yeri. Ben birtane alt bir tane orta model aldım bir ay kullanmadan iade ettim. Sentar ve pirhana denedik ikisi de işe yaramaz.

Sayın Enterprise ben de çocuğuma akıllı saat düşünmüştüm. Okula giderken takip etmek için ancak çok kullanışlı olmayacağı düşüncesiyle nokia'nın küçük tuşlu bir telefonunu ayarladık. Okula giderken telefon açık dinliyoruz. Okula gidince de orada bir memur arkadaştan rica ettik, çekmecenin birisine bırakıp çıkışta geri alıyor.

Bu tür ürünlerde garanti hiç bir şey ifade etmiyor. Kullanan çocuk olunca alacağınız 1000 liralık ürün birkaç hafta içinde bozulabilir. Maalesef birçok arıza da kullanıcı hatası denip garanti dışı bırakılıyor. Ben de bayağı araştırmıştım. Baktım şikayet çok, birçok kişi 500-1000 arasındaki ürünlerin çabuk arizalandigi ve garanti disi bırakıldığında şikayet etmiş, gittim Çin'den q50 diye bir model aldım çocuğa. 90 liraya almıştım GPS li versiyonuna. Yaklaşık 4 aydır kullanıyor, şarjı 1,5 gün gidiyor. Aceleniz yoksa Çin'den alın.

Çocuk kreşe gidiyor çok da hareketli bir yere giderken işimizi görsün kaybolmasın diye bir de arkadaşlarında gördü para biriktirdi ilk kez bir şeyi bu kadar istiyor iyisini mi almalı orta halli birşey yeterli mi ona karar veremedim gönderdiğiniz liknleri inceleyeceğim çok teşekkürler
Yazın da atasunda gözlük beğendik satıcı hiç bu kadar iyi birşey almayın çocuk bu şunı alın dedi iyi ki dediğini yapmışız uygun olanını almışız 24 saat kullanamadan daha kaybetti

Geri