Akıllı Saat Tavsiye

Kodla Büyü

blankkeyframe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhabalar bir süredir akıllı saate merak saldım ve araştırıyorum. Aranızda kullanıp memnun olan var mı varsa hangi marka ve model tavsiye edersiniz?

ucuz mu olsun işlevsel mi olsun, bildirim versin yeterli mi ? ne özellikler arıyorsunuz, ne kadar bütçeniz var, hangi model telefon kullanıyorsunuz.

Uygulama ve saat yüzü kolayca yüklenen istiyorsanız Samsung Galaxy Watch Active 2 olabilir

ucuz mu olsun işlevsel mi olsun, bildirim versin yeterli mi ? ne özellikler arıyorsunuz, ne kadar bütçeniz var, hangi model telefon kullanıyorsunuz.
Xiaomi marka telefon kullanıyorum. Bütçe en fazla 1000 TL. Özellik olarak sizlere sormak istedim işte kullanıyorsanız hangi özellikler işinize yarıyor?

Hocam ben Lenovo hw10h modelini 2 haftadır kullanıyorum.Alışveriş sitesinden aldım.Konuşma özelliği yok. Spor,nabız ölçer,kronometre,hava durumu,uyku ölçer,mesaj ve çağrı görme ve reddetme özellikleri var.Şarj süresi 1 haftayı çıkarıyor.Fiyatı 370-380 Tl aralığında.

Hocam ben Lenovo hw10h modelini 2 haftadır kullanıyorum.Alışveriş sitesinden aldım.Konuşma özelliği yok. Spor,nabız ölçer,kronometre,hava durumu,uyku ölçer,mesaj ve çağrı görme ve reddetme özellikleri var.Şarj süresi 1 haftayı çıkarıyor.Fiyatı 370-380 Tl aralığında.

Hocam mesaj olayı nasıl oluyor? Sim takılabiliyor mu?

Şu konuya usulca ilişeyim. Ancak ben çocuk için soruyorum. Arama özelliği de olan konum bilgisini doğru veren gps istenilen saatlerde açılıp kapatılabilen bir çocuk akıllı saat tavsiye edebilecek var mı? Tabi olabildiğince fiyat performans ürünü olması önemli. İlkokul öğrencisi için.

Geri