Akademedia 99

Kodla Büyü

zturfan

Aktif Üye
Yeni atandığım okulumda Akademedia 99 cdleri var.Ancak kurulum yapamıyorum çünkü aktif edilmesi gerekiyor.Firmayı aradım, barkod numarası istedi,md.yrd. na sordum, kaybolduğunu söyledi.Firma barkod no olmadan açamam diyor.Yani cd ler boş boş yatıyor , onları değerlendirmek istiyorum.Çünkü her dersin cd si var.Bu yazılımı nasıl aktif edebilirim? Bilgisi olan ya da kullanan var mı?

başlangıç cd sini indir kur
içinde büyük olasılıkla eliminat3B dosyası olacak
dosyayla sakatla-öldür yap
işlem tamam

wert_jkl' Alıntı:
başlangıç cd sini indir kur
içinde büyük olasılıkla eliminat3B dosyası olacak
dosyayla sakatla-öldür yap
işlem tamam
..
bende satakla - öldür lü bişey hatırlıyorum...

mrb eski bir konu ama , bilgi veren olursa memnun olurum.artık xp veya win98 yok. bu programı win10 veya win7 de nasıl çalıştarabilirim. tşkler ilginiz için...

En temiz yol sanal makine üzerine xp kurmak oradan çalıştırmak. Ya da xp live cd falan bulup onun üzerinde çalıştırmak falan galiba?

Akademedia Öys sistemi için hazırlanmıştı. En iyi ihtimalde cdler bozulmamış ile olsa, aradan geçen yaklaşık 20 yılda köprüler altından çok sular aktı. Uğraşmayın boşuna.

Bende var onlardan. Zamanında öğrencilere veriyordum. Ama Windows7-8-10'da çalışmıyor. Sanal makinede kurmak lazım. Üstteki arkadaşın dediği gibi o zamanki sisteme göre hazırlanmış. Ama giren-çıkan konular olmasına rağmen şu anki sisteme benziyor çoğu.

Geri