ahmet yesevi üniversitesi

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ahmet yesevi üniversitesi yüksek lisansına başvurdum bilgisayar mühendisliği alanında önceden yapan var mı?

Eğitim yönetimi alanında yapıyorum hocam, soracağın bir şey var ise işleyiş konusunda açıklama yaparım. İşleyiş aynı zaten.

Eğitim yönetiminde bitirdim bu dönem çok zorlanmadım birazda pandemiden dolayı uzaktan olması işimizi kolaylaştırdı. 70 çok yüksek değil gözünüz korkmasın bitirme ödevini yaparken uğraştım tezli yapmış gibi geldi. Ödevleri ders içeriklerini ve ders takibi yapılınca sorun olmuyor. şimdiden hayırlı olsun

Pandemi dönemi olduğu ve finallerin bile uzakta yapılmasından dolayı sorular zor geldi ama dönemi tamamladık, Ahmet Yesevi Üniversitesi uzaktan eğitimde ilklerdendir, oturmuş bir sistemi ve alt yapısı vardır. Hocalar çok kaliteli, Gazi ve diğer üniversitelerden iyi hocalar derslere giriyor. Vize, final, ödev ve kanaat notları var. Dersler akşam saatlerinde yapılıyor. Derslere giremeyenler daha sonradan arşivden izleyebiliyorlar.

Pandemi dönemi olduğu ve finallerin bile uzakta yapılmasından dolayı sorular zor geldi ama dönemi tamamladık, Ahmet Yesevi Üniversitesi uzaktan eğitimde ilklerdendir, oturmuş bir sistemi ve alt yapısı vardır. Hocalar çok kaliteli, Gazi ve diğer üniversitelerden iyi hocalar derslere giriyor. Vize, final, ödev ve kanaat notları var. Dersler akşam saatlerinde yapılıyor. Derslere giremeyenler daha sonradan arşivden izleyebiliyorlar.
hakan hocam yuksek lısanstan sonra doktora sansı var mı bır de ucret taksıtlendırılıyor mu ?tesekkurler

hakan hocam yuksek lısanstan sonra doktora sansı var mı bır de ucret taksıtlendırılıyor mu ?tesekkurler
Doktora olayını bilmiyorum.
4 taksit yapıyor, ancak bende ziraat combo var tek çekim yaptırıp komisyonsuz 6 ya böldürdüm. Devlet memurlarına yüzde 20 indirim var.

Geri