Ağdan tarama bir sorum var.

Kodla Büyü

ktu.oguzhanoguz

Site Gezgini
Arkadaşlar fs 3040 makinem var. Ağdan bilgisayarım c sürücüsü içindeki klasöre tarama yapabiliyorum ancak ben d sürücüsüne tarama yapmak istiyorum. Yazıcı arayüzünde yol olarak ne yazmam gerekiyor D sürücüsündeki bir klasöre taraması için?

Bize sadece C sürücüsü içindeki bir klasöre denildi ama paylaşım ayarlarını yaptıktan sonra, everyone' a hem okuma hem yazma izni verdikten sonra, neden olmasın ki.
Önce C sürücüsünde bir klasör oluşturulup başarılı deneme yapıldıktan sonra o klaörü silip aynı bire-bir aynı klasörü D sürücüsüne oluşturulup denenebilir, sonuçta ağ yolu aynı gözüküyor...

Hocam denedim ancak olmadı. Sistemde ssd takılı, taranan belgeleri ssd de değil hdd de depolamak istiyorum. Bu yüzden D sürücüsüne taramam lazım.

Yazıcıyı kaldırıp kurarken sürücü seçme var mı yok mu yada tarama için klasör seçme gibi seçenekler var mı bakmak lazım

Dosya ekledim hocam, internettekini düzenlemiştim herşeyi anlatıyor ...

Ekli dosyalar

• KYOCERA FS-3040MFP+ Ağ üzerinden Tarama Yapma.pdf
    939.1 KB · Görüntüleme: 30
Yazıcıya bağımlı kalmayın, istediğiniz bilgisayara, istediğiniz kadar bilgisayara FTP Server kurun ve yazıcı adres defterine bilgisayar IP adresini ve erişim bilgilerini girin. Bu kadar basit. Bu şekilde tek bilgisayar yerine, birden çok bilgisayara gönderme yapabilirsiniz.

Dosya ekledim hocam, internettekini düzenlemiştim herşeyi anlatıyor ...
hocam dediklerinizi yaptım. ama son işlemde "D. Hangi kullanıcının bilgisayarına kayıt yapılacaksa yön tuşları ile o bilgisayar seçilip Başlat (Yeşil Büyük Düğme) tıklanır" bastığımda tarama hatası veriyor. kırmızı uyarı ışığı yanıyor ve normal fotokopi çekiyor.

Geri