Ağdan Akıllı Tahtalara İmaj Atma

• Konbuyu başlatan Misafir 142690
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
hocam ben hep acronis kullandım ama ağdan imaj atma işini hiç yapmadım. bunda aynı ağda olmanın dışında dikkat edeceğim bir şey varmı?

hocam ben hep acronis kullandım ama ağdan imaj atma işini hiç yapmadım. bunda aynı ağda olmanın dışında dikkat edeceğim bir şey varmı?
Ben aynı ağda bir sorun yaşamadım hocam ama bazı okullarda tahtaları farklı switch gidiyormuş problem yaşayanlar olmuş. İsterseniz 2 makine üzerinde deneyin, ben genelde tüm okulu değilde koridor koridor imaj atıyorum daha garanti oluyor benim için

Hocam faz1 de ağdan baslatamiyorum yardım eder misiniz boot seçeneklerinde yok biosta sıralamada network u ilk sıraya koyuyirum olmuyor

Hocam faz1 de ağdan baslatamiyorum yardım eder misiniz boot seçeneklerinde yok biosta sıralamada network u ilk sıraya koyuyirum olmuyor
Hocam öncelikle elinizde bir imaj dosyası olmalı veya boot edilmiş usb Windows da olabilir.Daha sonra bir tahtayı ana bilgisayar yapın onun üzerinden konunun başlığındaki ekte anlatılan şekilde yapabilirsiniz.Sikinti yasarsanız özelden yazın yardımcı olmaya çalışayım

ip aralığında problem yaşıyoruz. örneğin 10.85.166.x olan ağımızın ilk 100 ip numaralı tahtalar atabiliyoruz. Diğer ip numarasına sahip tahtalara atamıyoruz. Çözüm öneriniz var mı?

Geri