ağdan acronis ile kurtarma

Kodla Büyü

emines

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Acronis ile boot CD oluşturudum, bilgisayarı yeniden başlatıp kurulum yapacaktım ama listede sadece Yerel DiskC ve D yi görüyor Ağ listede çıkmadığı için kurulum yapamıyorum. Ben bu öğrenci bilgisayarlarının hepsinin yedeğini tek tek mi alacam ya :?

Bilen varsa anlatabilirmi. Bu arada oluşturduğum yedek dosyasınıda ağdan paylaşıma açtım yinede görmüyor.

Ama benim için çok önemli peki direk cd den kurtarma yapamıyormuyz. Yani CD takıp kurtarma yapsak. Bunu bilen varmı????

Hocam senin image na bağlı o .Mesela bvenimkiler 7 GB haliyle harddiski böldüm..D ye attım

hocam yedek alcagın bilgisayara acronis kur ve windows açık olsun paylaşım var . Bunu sebebi ise acronis sanal bir ethernet kartı oluşturmaktadır . Daha sonra yedek alacağın bilgisayarı boot acronis cdsini görecek şekilde aç .

kolay gelsin.

O zaman şu acronis denen programı bizede verin yahu:)Bizde bi inceleyelim bakalım

acronis imaj almada vede yüklemede harika bir prg acroniste ağdan bir bilgisayardan yedeği alıp yükleme olyı mevcuttur.
ben bugün yükleeyi hep ağdan yaptımm

Hocam ben ilk defa bugün acronis i kullandım. hoşuma gitti. bütün bilgisayarların özellikleri aynı olduğu için, bir bilgisayarda bütün programları kurup ve güncellemeleri yaptıktan sonra "d" ye imaj alııyorsun... ve ağdan veya "ben harici hard diske kopyaladım" dvd ile cd ye atıyorsun. yapman gereken bütün bilgisayarlarda Dye kopyalayıp bacuptan geri yükleme. kolay gelsin

Ben ağ diğer geri yuklemeyi başarıyla yaptım ama ağ oalyını beceremedim.Ve anlatılanlardan pek bişi anlamadım.Surocan hocam nasıl yptın paylaşırsan sevinirim

hocam boot cd si oluşturabilmeniz için bilgisayarızın dil ayarlarını(klavye dahil) ingilizce yapmanız gerekiyor. yoksa ping3 hatasını veriyor.

Geri