Afyon btr belli olmuş

Kodla Büyü
heralde yazıda ulaşımı uzak okullara fatih projesine bakılmaksızın görevlendirme yapılır demiş ona göre yapmış olabilirler

MEM'nde ki arkadaşla görüştüm. Fatih projesi bulunan bir okul boş kalmış. Bu nedenle diğer okullara yapılmamış. Gebeceler gibi yerlerede yazıda bulunan "-İlçe bazlı olarak proje kapsamındaki okullarda ihtiyaç varken diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır. İl veya ilçeye ulaşım yönünden uzak olan ve BT sınıfı olan köy okullarında öncelik aranmadan BT sınıfına görevlendirme yapılabilecektir" ibaresine göre görevlendirme yapılmış. Şuan için ikinci bir görevlendirmede yapılmayacakmış.

Gebecelerde olan benim arkadaşlar. Tercih dişinda calisabilirim isaretliydi. Koy olduğuiiçin galiba. Merkeze arsalarcalisirdik 25 km gel gitte kolay ddeğil sonuçta.

Benim anlamadığım, Gebecelerdeki arkadaş başka okulda çalışabilirimi evet işaretlemiş. Demek ki bu sorun değilmiş, bir çözüm üretilebilirmiş. Ama yapmadıklarına göre bu görevlendirmeyi önemsemiyorlar. kendi açımdan sorun yok 21 saat ders var, ama bu konuda bir çok bilişim ve tek. öğretmenini mağdur ettiler.

hgencer03' Alıntı:
Benim anlamadığım, Gebecelerdeki arkadaş başka okulda çalışabilirimi evet işaretlemiş. Demek ki bu sorun değilmiş, bir çözüm üretilebilirmiş. Ama yapmadıklarına göre bu görevlendirmeyi önemsemiyorlar. kendi açımdan sorun yok 21 saat ders var, ama bu konuda bir çok bilişim ve tek. öğretmenini mağdur ettiler.
Benim de 20 saat ders var. Görevlendirme yapmamışlar, kendileri bilir. Fatih projesi kapsamındaki okullara norm açsınlar bak bakalım boş kalıyor mu! Kendi okulumda 20 saat derse girip, bir de başka okulun BTR işlerini yürütecek değilim sonuçta. Görevlendirilen arkadaşların 11 tanesi başka okula görevlendirilmiş, yani yaklaşık yarısı. Sosyal bilimler lisesine, Afyon lisesine, Kamil miras anasolu lisesine vs norm açmıyorsun ama BTR ihtiyacı var diyorsun. Yukarıda bıyık, aşağıda sakal! Ders saati az olup görevlendirmesi çıkmayan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Hocam sistemin neresinden tutsan elinde kalıyor. Fatih projesine önem veriyorum, para akıtıyorum diyorsun, ama bir kadro açamıyorsun. Sonrada siz bu okulları tercih etmiyorsunuz diyerek kendince ceza veriyorsun.

Geri