Adobe Web Premium Etkinleştirme İşlemi

Kodla Büyü

oyungezer

Süper Üye
Süper Üye
Arakdaşlar, okulumuza verilen Adobe Creative Suite 4 Web Premium DVD'lerinden öğretmen bilgisayarına kurulumunu yapıp verilen cd-key'i girdikten sonra ingilizce yama indirip kurdum ancak tercihlerden dil seçeneğini ingilizce seçtiğimde etkinleştirme işlemi istiyor. Geçerli key'i kabul etmiyor. Verdiği key sadece Türkçe sürüm için mi geçerli. İngilizce kullanmanın legal bir yolu var mıdır?

Hocam DVD leri siz mi talep ettiniz yoksa siz talep etmeden milli eğitim mi gönderdi.?

Hocam istersen CS-5 kur. BAkanlık açısından veya Adobe açısından bir problem olmaz. Zaten okullara dağıtılan bir sürüm. İstersen CS-5'in serial çözümünü söyleyebilirim. CS-4'te de aynı şekilde olur mu bilmiyorum.

Hocam özelden yazayım dedim ama olmadı. Nasıl yaptınız bilmiyorum ama özel mesajı kapatmışsınız. :-1: Oraya yazdığım ama gönderemediğim yazıyı buraya ekliyorum.

Hocam şu an bilgisayarımda yok ama internetten de bulabilirsin veya diğer arkadaşlardan da bulabilirsin. Ya da bana yarın mesaj at bakayım.

CS-5'i kurunca Program Files klasöründe Adobe klasörüne sağ tıklayıp "Ara" diyosunuz. Ve amtlib.dll dosyasını aratıyorsunuz. Full paket kurduysanız yaklaşık 15 tane kadar amtlib.dll dosyası bulabileceksiniz.

Sonra bu dosyaların hepsini teker teker yeni (c ra ck li) dosyayla değiştiriyorsunuz. Yani hepsinin bulunduğu klasörü açıp yenisiyle değiştiriyorsunuz, o kadar.

Yani size c ra ck için sadece amtlib.dll dosyası lazım. Bunu CS-5 kullanan arkadaşlarınızın bilgisayarlarından da kopyalayarak alabilirsiniz. Yani arkadaşınızın Adobe/Flash/.... klasöründen veya herhangi bir klasörden amtlib.dll dosyasını almalısınız.

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam özelden yazayım dedim ama olmadı. Nasıl yaptınız bilmiyorum ama özel mesajı kapatmışsınız. :-1: Oraya yazdığım ama gönderemediğim yazıyı buraya ekliyorum.

Hocam şu an bilgisayarımda yok ama internetten de bulabilirsin veya diğer arkadaşlardan da bulabilirsin. Ya da bana yarın mesaj at bakayım.

CS-5'i kurunca Program Files klasöründe Adobe klasörüne sağ tıklayıp "Ara" diyosunuz. Ve amtlib.dll dosyasını aratıyorsunuz. Full paket kurduysanız yaklaşık 15 tane kadar amtlib.dll dosyası bulabileceksiniz.

Sonra bu dosyaların hepsini teker teker yeni (c ra ck li) dosyayla değiştiriyorsunuz. Yani hepsinin bulunduğu klasörü açıp yenisiyle değiştiriyorsunuz, o kadar.

Yani size c ra ck için sadece amtlib.dll dosyası lazım. Bunu CS-5 kullanan arkadaşlarınızın bilgisayarlarından da kopyalayarak alabilirsiniz. Yani arkadaşınızın Adobe/Flash/.... klasöründen veya herhangi bir klasörden amtlib.dll dosyasını almalısınız.
Hocam kusura bakmayın özel mesajı bir tartışmadan dolayı kapatmıştım. Unutmuşum tekrar açmayı. Yardımınız için teşekkür ederim.

Geri