Adobe PhotoShop Videolu Eğitim Seti (Tek Link İndir)

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
PhotoShop konusunda profesyonel olmayanlar için eşsiz bir kaynak. 17 adet videodan oluşan bu setin içeriği;

1-Araçları ve Yenilikleri Tanımak
2-Sekmeli Görünümle Çalışmak
3-Araç Panelini Kullanmak
4-Diğer Panelleri Kullanmak
5-Kısa Yolları Kullanmak
6-Görünüm Seçeneklerini Düzenlemek
7-Photoshop’u Özelleştirmek
8-3 Boyutlu Yazı Oluşturmak
9-Yaklaştırma Aracını Kullanmak
10-Çalışmayı Yeniden Boyutlandırmak
11-Çalışma Alanını Genişletmek
12-History Paneli ile Çalışmak
13-Seçim Aracını Kullanmak
14-Action Oluşturmak
15-Altın Görünümlü Yazı Oluşturmak
16-Animasyonlu Yazı Oluşturmak
17-Ateş Topu Görünümlü Gezegen Oluşturmak

17 Temel konuda profesyonelleşmek için süper kaynak. Toplam Boyut: 139 MB

BUYRUN İNDİRİN

savaz' Alıntı:
tesekkurler ısallah ındırebılırım :puhaha:

yazdıgımda saat 24 tu sımdı tıklayabıldım saat 2.02

su 10 dk bekleme olayı nedenıyle hep unutuyorum tıklamayı bu saate kadar demekkı 15 kere unutmusum ama ınıyor artık

karinca_52' Alıntı:
photoshopun hangi sürümü bu
Videolu anlatımlarda kullanılan sürüm CS5 hocam. Ama CS3'ten CS6'ya kadar hangi sürümü kullanırsanız kullanın bu videolar işe yarıyor. Menüler çok fark etmediği için.

hocam paylaşımız için tşkler ama. ilgili sunucunda download linki görünmüyor. ve belirtilen süre geri saymıyor. acaba ilgili dosyayı başka bir sunucuya yükleme imkanınız var mı?

oracle' Alıntı:
hocam paylaşımız için tşkler ama. ilgili sunucunda download linki görünmüyor. ve belirtilen süre geri saymıyor. acaba ilgili dosyayı başka bir sunucuya yükleme imkanınız var mı?
Hocam mümkünse başka bir siteye yükleyebilir misiniz?

oracle' Alıntı:
PM atıldı.

İndiremedim ben, geri sayım yapmayı durdurdu. Turbobit sorun çıkarıyor.. Keşke başka bir yere yüklesen hocam.

İki ayrı 10 dakika bekledim sayaç tekrardan geri saymaya başladı indiremedim. eğer mümkünse bize de linki özelden gönderebilirmisin.

Merhaba eğitim eksik ve açılmıyor. infinityteknoloji ye ait eğitim normalde boyutu 590 MB bu bir kısmını kapsıyor.
İndirilincede açılmıyor. Açmak için menu.xml dosyasını klip klasöründen bir üst klasöre kopyalamanız gerekiyor.
Dediğim gibi eğitimin bir kısmını kapsıyor ona göre indirin.

Geri