Adobe PhotoShop CS3 kurulum hatası

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6243
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
Ü

Üye silindi 6243

Misafir
Arkadaşlar programı kurarken şu hatayı veriyor.

Internal Error 2739.

Ne demek acaba bu. Ne yapmam lazım? Yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 2,149
Arkadaşlar dün gece yarısı açmıştım konuyu fakat cevap alamadım. Bir kez daha yardım istesem her halde ayıp etmiş olmam. Bilen arkadaşlardan yardım etmelerini rica ediyorum. Çok lazım.

karinca_52' Alıntı:
bilg. özellikleri photoshop kaldırabilecek düzeyde dimi

Kesinlikle öyle hocam.

İşin tuhafı daha önce kurmuştum ve sonra kaldırdım. Ama tekrar kuramıyorum.

hocam program orjinal mi?
genellikle bu hatalar programın korsan olduğu anlaşıldığı zamanlarda olur.

Hocam dedim ya ben daha önce bu programı kurdum ama sonradan kaldırmıştım. Şimdi neden kurulamıyor ona anlam veremiyorum.

PCNet forumlarında aşağıdaki çözüm önerilmiş hocam. Deneyin sonucu paylaşın bakalım;

Komut satırını yönetici yetkilerinde çalıştırın ve aşağıdaki komutları verin.Ardından tekrar kuruluma geçebilirsiniz.

Çözüm sadece Photoshop için değil ,tüm CS3 ürünleri için geçerlidir.

Kod:
regsvr32 jscript.dll

Kod:
regsvr32 vbscript.dll

omerdurmus hocam dediklerinizi yaptım ve sonunda oldu. Teşekkür ederim. Çok sağolun.

Önce komut satırından dediğiniz dll'leri yükledim. Yükledikten sonra hemen olmadı. PS CS3 çalıştırdım ve paylaşılan bileşenleri kaldır dedim. Paylaşılan bileşenler kaldırıldıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden kuruluma geçtim. Başarı ile kurulum tamamlandı.

Tekrar TEŞEKKÜR EDERİM.

selocan32' Alıntı:
omerdurmus hocam dediklerinizi yaptım ve sonunda oldu. Teşekkür ederim. Çok sağolun.

Önce komut satırından dediğiniz dll'leri yükledim. Yükledikten sonra hemen olmadı. PS CS3 çalıştırdım ve paylaşılan bileşenleri kaldır dedim. Paylaşılan bileşenler kaldırıldıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden kuruluma geçtim. Başarı ile kurulum tamamlandı.

Tekrar TEŞEKKÜR EDERİM.

hocam hiç ugraşma portable full tr işini görür....

http://rapidshare.com/files/300941188/Adobe_Photoshop_CS3_Tuerk_e____Portable____.rar :tr:

Geri