Adobe flash player activex setup sorunu

Kodla Büyü

elfi

Aktif Üye
işletim sistemimi home edition dan professional a yükselttim, artık sitelelerde rahat dolaşamıyorum. Sürekli şöyle bir uyarı penceresi açılıyor.

uyarıdaki siteye gidip gerekli yüklemeyi yapmaya çalıtığımda yüklenemiyor diyor. flash player zaten yüklü. activex leri imzalı imzasız hepsini de etkinleştirdim. bu problem nasıl gideriilebilir acaba.

her ikisini de denedim hocam, yani bi adobe' un sitesinden denedim yüklemeyi bir de, bilgisayarıma indirip yüklemeyi denedim. her iki durumda da yüklenemiyor diyor. explorer da sitelerde dolaşırken zönk diye bu uyarı mesajı karşıma çıkıyor.acivex le alakalı ama nedir bilmiyorum.

Hocam yükleme hatası ortadan kalktı. Ancak hani şu birşey yüklemeye çalışırken çıkan sarı activex bantı var ya o çıkmıyor ve yükleme gerçekleşmiyor. bütün yüklemelerde değil de bazılarında. örneğin bu verdiğiniz linklerden yükleme yaparken sorun çıkarmadı, indirdim. flashplayer i yükledim.ama activex çalışmıyor. sitedeki flash cs3 ü derslerini indirmeye çalıştığımda mesela sitenin server inden hiç bir işlem yapmıyor.

hocam bence internet explorer ayarlarını karıştırdığınız içindir. varsayılan değerlere çekmeye çalışın. ya da firefox kullanın o sitede...

Geri