adobe cs3 flashta hata

Kodla Büyü

adiyif

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ıkı gundur adobe gncellmelerını yaptırdıgım halde cs3 tedıger butun programlar calıstıgı halde flash programını acınca bılgısayar rıyık sıstem hatası verıyor makına saglam tum ozllıkler yeterlı sıstem sıcsklıgı dusuk hıc bır prblem yok gıbı duruyor ama flash programını acınca ya sıstem mavı ekrana gecıyor yada kendını restlıyor bu gıbı bır problemle karsılasan varmı arkadaslar aramızda dvdbozk desek sımdıye kadar bır problem yoktu ayrıca yenı yuklmeede yapmadım sorunsuz calısan fash guncellmelerden sonra bu hale eldı helpme please

Flash CS3 Türkçe Sorunu

Hocam aynı sorunla bende karşılaştım. sanırım bu hata flash cs3 türkçe de oluşuyor. sorun sadece flash ta oluşmuyor, eğer photoshop ve dreamweaver programlarını da kullanırsanız pekçok sorun ile karşılaşacaksınız. bu sorun bilg kaynaklanan bir sorun değil, farklı özelliklerideki birçok bilgisayarda bu programları denedim bende ve yine aynı sorunlarla karşılaştım. en sonunda ulaştığım sonuç MEB in gönderdiği Web Premium paketinin problemli olduğu. Çünkü daha sonra bu programların ingilizce sürümlerini indirip bilg. kurdum ve güncellemelerden önce ve sonra denemeler yaptım ama hiçbir hata ile karşılaşmadım. Eğer bir sonuca ulaşırsanız benide bilgilendirin... :oops:

hocam hata sadece flashta dıgerlrı sorunsuz calısıyor canımı sıkan konu guncellemelerden once hıc sorun yoktu ne zaman guncelledım hata verdı ıkı gundr kara kara dusunuyorum

guncellme yaklasık bır saat once tekrar denedım yıne aynı hata kafayı sıyıracagım

Geri