ADOBE CREATİVE SUITE 3 WEB PREMIUM

Kodla Büyü
arkadaşım, mesenger hatasını bende de verdi, yapman gereken sağ alt köşedeki mesenger simgesinin üzerinde sağtuş basıp exit demen, sonradan kuruluma devam ediyor..

yasarcan' Alıntı:
arkadaşlar ben flashı açınca bilgisayar reset atıyo bu problemle karşılaşan var mı?

aynı problem bende de var hocam ya çözümü nedir. bir de üç farklı cd gelmiş ben doğal olarak windows olanını kurdum. acaba windows+macintosh olanını mı kuracaz?

Ben kurdum ama binbir zahmetle... :( Adobe CS3 ün windows sürümünü kurmanız gerekiyor ona ayit aktivasyon numarasıda Lisans belgesi üzerindeki. MAC e kurmuycaksanaız CD zarfı içinde olanı hiç açmanıza gerek yok.

Ya Yazılım DVD sinde yada artı bilemiyorum benim DVD-RW de bir problem vardı. Kurulumu kaç defa denediysem olmadı. Zaten çok yavaş yüklüyor. Bende DVD içerisindeki dosyalar önce bilgisayara ye yedekledim. Setup ı burdan çalıştırdım o zamanda E sürücüsünde DVD yi istedi yine. Bu sefer Adobe CS^dizini içerisindeki Payloads dizininiden tek tek yüklüyeyim dedim bu seferde Serial istedi.

Mecburen DVD den yükletmem gerektiğinden hareketle bilgisayarı yedeğini aldığım dosyaların bir DVD imajını oluşturdum ve daha sonrada Ultra İSO programını kullanarak Sanal DVD sürücüsünda setup ı çalıştırdım ve ancak böyle kurabildim. Öyleyken yinede yüklemesi epeyce yavaştı....

çok sürmedi sorunsuz kendi makineme kurdum exper öğretmen pc. mükemmel yazılımlar yıllardır ordan burdan alarak kullanıyoduk iiii oldu şimdi..

walla ölçmedim hocam 2 hafta kadar oluyo ama istersen sabah giince kaldırayım bi daha kurayım ama 10 dk felandı galiba fazlada olabilir azda olabilir.. :scared:

bilgisayar teknik yardım

cakilcik' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:
arkadaşlar ben flashı açınca bilgisayar reset atıyo bu problemle karşılaşan var mı?
aynı problem bende de var. tekrar tekrar kurdum ama bi tek flashı çalıştırınca sapıtıyo makine :(
------------------------------------------
arkadaşlar bilgisayarlarla ilgili sorunlarınız olursa ben elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım

flash cs3 - ocx paket eklentisi nedeniyle msn live ile çakışıyor programı çalıştırmadan önce msn 'i tamamen kapatıp flashı çalıştırın reset atmayacaktır. daha sonra msn'i açabilirsiniz.
saygılarımla

ftth61' Alıntı:
yükleyen arkadaşlar acaba kaç dakikada yükledi öğrenebilirmiyim.
arkadaşlar yazılımın uzun sürmesi gayet normal paket halinde 1.5 gb ve yüklerken expand işlemi yapıyor buda hdd ' de 2.5 gb gibi bir alan gerektiriyor.

bir tavsiye acrobat reader kullanmayacaksanız kurulumdan kaldırın 15-20 dk arasında yükleme işlemini bitirir

acrobat reader açılmış hali 1.2gb kullanmayacaksanız bunu kurmayın.

hocam her şey iyi hoş ama serialini bulamadım o nerede yazıyor bize gelmedi elinde olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

Re: bilgisayar teknik yardım

kubik' Alıntı:
cakilcik' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:
aynı problem bende de var. tekrar tekrar kurdum ama bi tek flashı çalıştırınca sapıtıyo makine :(
arkadaşlar bilgisayarlarla ilgili sorunlarınız olursa ben elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım

flash cs3 - ocx paket eklentisi nedeniyle msn live ile çakışıyor programı çalıştırmadan önce msn 'i tamamen kapatıp flashı çalıştırın reset atmayacaktır. daha sonra msn'i açabilirsiniz.
saygılarımla

denedim ama yine aynı şey oldu :( sorun olduğunu nereye bildirebilirim? ya da başka önerisi olan var mı?

devenin hikayesine döndü bu iş. neresi doğru ki? yükle eksik yükler, ram beğenmez, paketi teslim ederken lisans diye bir olay zaten yok... ben bunların kırakerlilerini zaten kullanıyordum. ipimizin bir ucunda da legallik bağlı olsun dedik ama nafile. son olarak sanal cd olayını bir denemeye niyetim var. olmadı pazartesi ilçe mem'de alacağım artık soluğu...
Kurulum da fireworks bridge bir de flash audio programlarını kuruyor diğerleri yüklenmiyor.
3Gb Ram Orjinal Windows yazılım 64 bit işlemci daha ne yapayım? :?

bize geldide lisans yok. size gelenlerden bir tanesini serisini yasanız onu kullansak ne olur ki? bide benim anlamadığım lisanı niye yollamadılar. yada yollamışlardır bizim idare kaybetmiştir:(

Re: bilgisayar teknik yardım

kubik' Alıntı:
cakilcik' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:

saygılarımla
Öncelikle konu içerisinde dağınık olduğu için topluca bazı bilgileri yazıyorum
1-Okullara 3 cd olarak cs3 web premium paketi gönderildi.Bunlar windows için yükleme dvd si, macintosh bilgisayarlar için yükleme dvd si ve kitapçık olarakta gönderilen program kullanım klavuzlarının dvd ye yüklenmiş e-book hali.
2.Okulların tamamında windows işletim istemi olduğu için bize sadece windows cd sinden yüklemek kalıyor windows dvd sinden kurulumu yaptıktan sonra windows serialini girmelisiniz mac ve windows için ayrı serialler bulunuyor.Serialleri diploma gibi büyük bir kağıda basıp göndermişler çerçeveleyip lab. a asmamız isteniyor zannedersem biz öyle yaptık.
3.Son olrak Flash cs3 programı ve Flash video encoder programını çalıştırınca reset atıyor kurulumdan sonra atmadı ama yeniden başlattıktan sonra sürekli reset atıyordu tüm güncelleştirmeleri yapmama rağmen dvd ile ilgili bir sorun var sanırım malesef internetten flash.exe dosyasını indirerek çözdüm malesef legal olmayan bir şekilde yaptım aynı işlemi video encoder içinde.

Hocam bizim okula geldi Fakat eklentiler haricindeki ana programları yani Flash CS3, Photoshop CS3, Fireworks CS3, Dreamweaver CS3 kurulmuyor. Siz kurdunuz mu?

kurulumdan sonra internetten tüm güncellemeleri yaptığın zaman sorun kalmıyor. Bir de kurulum yapacağın pc nin önce net bağlantısını kapat. hala sorun devam ediyorsa ram muhtemelen 1 gb altıdır.

selam. bende adobe creative i müdür yardımcısı bilgisayarına kurdum ama sonra bi sebepten kaldırdık şimdi tekrar yükleyemiyorum bir bilg sadece bir kez mi kurulabiliyor?

Geri