ADOBE CREATİVE SUİTE 3 WEB PREMİUM

Kodla Büyü

kumruli

Aktif Üye
Arkadaşlar biraz zor olsada da meb in gönderdigi bu dvd yi buldum ancak iki ayrı bilgisyarda kurmayı denedim kurulumu gerçekleştiremiyor.

Bu programları kuran varmı

flash dw ve fw 8 surumleri bilgisayarda zaten kurulu oldugundan kurulumda hata veriyor olabilirmi_?

Hocam bunlar yüksek sistem istiyormuş öyle duydum .Banada gönderemeye gerek bile duymadılar 32 RAM kaldırırmı acaba ?

kumruli' Alıntı:
bellek tam 1 gb var. vista yükü makinalar
kurulum bitiyor ama yükleyemediklerini gösteriyor
Keşke XP yüklü olsaydı vista ağır gelir makinar iyiyimiş ama vistaya gerek yok.

Arkadaşlar ben okuldakilere kurmadım ama kendi bilgisayarımda 2 gb ram var işlemciside 2nin üzerinde ama flash çalışmıyor diğerleri çalışıyor

flash ı kurabilen varsa bi yardımcı olabilirmi acep :)

kumruli' Alıntı:
sorun dvd lerden mi kaynaklanıyor acaba arkadaşlar

Sanmıyorum, ben imajlarını aldım ordan yükledim. Yani DVD'de problem yok, sorunsuz kopyalandı. Saatler süren kurma işlemi de başarısız oldu. Çok da önemli değil zaten. Hepsinin alt sürümleri yüklü bilgisayarda.

arkadaşlar kurulum yaparken makinalar internete bağlı ise kurulum problemi veriyor bağlantıyı kesin kurulum öyle yapın görecksiniz kurulum problem isz tamamlanacak.

SİZİN DVD DE PROBLEM OLABİLİR Mİ ACABA
BEN VİSTAYA KURDUM 2GB REM PROBLEM YOK
512 REM PC KURULUMU BAŞLATTIM ALIYORDU KURULUMA BAŞLADI AMA BEN İPTAL ETTİM. DİĞER PCLERE KURMAMA GEREK YOKTU.
BELKİ OLABİLİRMİ DVD HATA

sabah ola hayrola

birde ağ kablosunu çekip deneyelim
olmadı remi 2 gb yapalım

olmadı kadere razı olup kederden kurtulalım...

kumruli' Alıntı:
sorun dvd lerden mi kaynaklanıyor acaba arkadaşlar

dvd kaynaklı değilse, kurarken bilgisayara 1 gb ram daha takıp kurduktan sonra ram tekrar çıkarabilirsin.. çalışıo yani 512 mb da bile çalışıo, denedim.. flash dreamweaver veya photoshop ikisi aynı anda çalışmıo gerçi..

arkadaşlar bende birde şöyle sorun var. flash ı açınca sistem otomatik olarak resetliyor. böyle bişey başına gelen oldu mu? çözüm bulabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

arkadaşlar cs3 premium visatda home premium, ulimate,enterpise , ve buisness e kuruluyor starter yada home basicse kurulaz ve 1 gb ram istediği için biraz yüksek :? :)

Geri