ADOBE CREATİVE SUITE 3 WEB PREMIUM LİSANS ANAHTARLARI

Kodla Büyü

everestboy

Üye
Arkadaşlar;
Bize gelen zarfın içinde hiç lisans no yok. Sadece Mac DVD si zarfının arka kapağında bir anahtar var. O da geçerli bir lisan değil. Sizler nasıl yüklediniz. İdarecilerde başka şifre verilmemiş.
Durumlarınızı paylaşalım lütfen

bende lisans sertikası verildi, oradan girdim hiçbir sorun yaşamadık. geldğinde ben yoktum idare alırken zaten tutanak ile almış aldığı herşeyi yazmış oraya. sizde o şekilde almışlar ise milli eğitimden isteyin...

arkadaşlar bu cd ler kimde sorunsuz yüklendiyse bi zahmet ripleyip torrent sitelerine atamaz mı çok makbule geçer
bana da cd ler geldi ama yükleyemedim

ben daha yüklemedim, sertifika gelmiş, birini de çerçeveletmem istendi, asacakmışız laboratuara nedense ???

deli_divane' Alıntı:
ben daha yüklemedim, sertifika gelmiş, birini de çerçeveletmem istendi, asacakmışız laboratuara nedense ???

sertifikayı kağadından dolayı diplomaya benzettiler herhalde :D

acaba diyorum bakanlık tek lisans key aldı her okula bunu mu gönderdi . bildiğim kadarıyla milli eğitim bakanlığı bu tür yazılımlara sembolik ücretler ödüyor.

bizim okula dün geldi arkadaşalr.. sorunsuz bir şekilde kurdum. 2 tane de serial vermişler.. biri öğretmen için biri de öğrenci için
diğer 14 öğrenci bilg ne yapacağım belli değil... adam akıllı belirtmemişlerde kaç bilg kaldırır bu tek seriali diye.. hayırlısı artık... dikkat etmeniz gerek konu teslim alırken gerek belgeliri dolduru... zaten pakette ne olduğu yazıyor... serial siz o paketi almak pek akıllıca bişey değil... büyük ihtimal akıllının teki evindeki bilg kurmak için serial lardan birini almıştır.... bu çerceveletme olayına da bya bi güldüm... öğretmen arkadaşım seni keklemeye çalışıyorlar sakın yapma öle bi hata...

sertifika dosyası var orada lisans anahtarı mevcut hem mac hemde windows için

arkadaşlar tüm türkiyeye verilen lisans ayını sorun etmeyin. :) 1329- ************ile başlayıp 1287 ile bitiyor.

turgutterzi' Alıntı:
bizim okula dün geldi arkadaşalr.. sorunsuz bir şekilde kurdum. 2 tane de **** vermişler.. biri öğretmen için biri de öğrenci için
diğer 14 öğrenci bilg ne yapacağım belli değil... adam akıllı belirtmemişlerde kaç bilg kaldırır bu tek seriali diye.. hayırlısı artık... dikkat etmeniz gerek konu teslim alırken gerek belgeliri dolduru... zaten pakette ne olduğu yazıyor... **** siz o paketi almak pek akıllıca bişey değil... büyük ihtimal akıllının teki evindeki bilg kurmak için **** lardan birini almıştır.... bu çerceveletme olayına da bya bi güldüm... öğretmen arkadaşım seni keklemeye çalışıyorlar sakın yapma öle bi hata...
Bizde tek bir lisans sertifikası var, üzerinde de Windows ve Macintosh şifreleri var.
Öğrenci için nasıl bişey göndermişler size.

arkadaşlar bu yazılımları teslim alan kişi imaza atarken lisans sertifikasını teslim aldı diye imza atıyorr hiçmi dikkat etmediniz gelen setin içinde lisans sertifikası dahil bir sürü kitap falanvar .

cooolllooo' Alıntı:
arkadaşlar bu yazılımları teslim alan kişi imaza atarken lisans sertifikasını teslim aldı diye imza atıyorr hiçmi dikkat etmediniz gelen setin içinde lisans sertifikası dahil bir sürü kitap falanvar .
İmzayı çakan başka biri, ama bana gelen her şeyi de inceledim. Benim şaşırdığım nokta öğrenci şifresi yok diye biliyordum. Acaba Mac şifresini öğrenci şifresi mi sandı arkadaş onu merak ettim.

adobe creatıve suıt

hocam alınan bu lısans anahtarlarını ıle programı kurduktan sonra ınternet uzerınden etkınlestırmessenız dıledıgınız kadar bılgısayara kurabılırsınız

arkadaşlar okullara gönderilen bu cdlerin lisans anahtarları artık bu sitede verilemeyecek mi?
elinde key olan varsa bana pm'den atabilir mi lütfen çok acill

korsanını alıyorsunuz yükleyip kullanıyorsunuz. meb o kadar büyük paralar ödedi ki bu yazılımlara en az beş yıl bu kadar para kazandıran bir ülkenin sorunla karşılaşacağını zannetmiyorum

Re:

deli_divane' Alıntı:

:puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha: bu yöneticiler bi alem... diploma mı bu? :puhaha:

Hocam bunun üzerine gidin, Adobe Türkiye temsilciliği ile görüşün lisans keyini tekrar alın, eski keyi de iptal ederler... Sonuçta o keyler birilerinin elinde/özel hizmetinde, buna müsaade etmeyin...

Geri