Admin Kullanıcısı Silinmiş !!!

Kodla Büyü

mkarahan46

Site Gezgini
Arkadaşlar Bt rehber öğretmeni olarak yeni göreve başladığım okulda bir sorunla karşılaştım. Admin kullanıcısı yok tahtada bir şekilde silmişler nasıl olduğunu bilmiyorum. Format atmaya çalışıyorum yine Vestel kullanıcısı üzerinden attığı için değişen bişey olmuyor. Servisi aradım ama sallayacaklar gibi. Çözüm önerisi olan söylerse sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler...

silinmemiştir büyük ihtimal hiç olmamıştır... bazı tahtalarda tek hesap olarak vestel var... F8 ile bilgisayarı onar dedikten sonra yeniden de kursanız büyük ihtimal yine tek vestel hesabı gelir...illa olsun diyorsanız kendiniz bir tahtayı sıfırdan kurup o hesabı da oluşturun, kurmak-eklemek istediğiniz her şeyi kurun-ekleyin sonra yedek alın bütün tahtalara o yedekten yüklersiniz.

Bence de silinmemiştir ama sorun görünmüyor olması ...Onu görünür yapman lazım bendede benzer bi durum olmuştu ama diğer kullannıcı diye bir kullanıcı oluşmuştu.Oradan Administrator yazıp girebiliyordum...
Altarnatif olrak f8 ile açıp onarım deyip komut satırı ile açmayı seçip control.exe yazıp denetim masasını açıp kullanıcılara bakabilirsin...

Geri