Adey ve afet yönetimi eğitimi

Kodla Büyü
bu işi çözen var mı arkadaşlar ne yaprımsa birinci ders tamamlandı yazmadı.

Ben sorunsuz bitirdim arkadaşlar, ilk seferinde 8/2 ye başarısız dedi sonrakinde tebrikler dedi bitirdim...

hzv2.jpg

merhaba arkadaşlar
ben bueğitime giremedim mebbis şifremi giriyorum olmuyo hata veriiyo
mozilla7 den giriyorum
mebbis şifremi denedim mebbise ggirebiliyom ama eğitime giremiyom
fikri olan varmı yardımcı olabilecek olan

bende mebbis şifremle girince
"sistem hatası yönetinize başvurun diyor"
ne yapmam gerekiyor sizce?

arwen' Alıntı:
bende mebbis şifremle girince
"sistem hatası yönetinize başvurun diyor"
ne yapmam gerekiyor sizce?

bu aralar o hatayı sık sık vermeye başladı, belli zamanlarda tekrar denerseniz sorunsuz girebilirsiniz.

Yawf şu hatayı birtek bana mı veriyor bu?
Farklı bilgisayarlarda denedim yine aynı... 20 oldu denemem, soruları ezberledim artık :S
Eğitimi bitiriyorum anasayfaya geçmeye çalışıyor, eğitim penceresini kapatıp anasayfaya geçmeden bu hatayı veriyor :s

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    15 KB · Görüntüleme: 2,388
s_kajmeran' Alıntı:
Yawf şu hatayı birtek bana mı veriyor bu?
Farklı bilgisayarlarda denedim yine aynı... 20 oldu denemem, soruları ezberledim artık :S
Eğitimi bitiriyorum anasayfaya geçmeye çalışıyor, eğitim penceresini kapatıp anasayfaya geçmeden bu hatayı veriyor :s

aynen atmadığım takla kalmadı.
Javayı kaldır kur güncelle güncelleme mozilla crome hepsi ....

Bende de bir türlü tamamlandıya dönmedi gitti. Bıraktım...

Arkadaşlar bu işi çözebilen var mı? iki gündür denemediğim yöntem kalmadı bir türlü eğitimi tamamlayamadım.kullanmadığım browser kalmadı.java derseniz onu da kurdum ve de ilk dersi tamamlama rağmen 2.dersin eğitimini tamamlıyorum tebrikler deyip ana sayfaya dön diyor.Ana sayfaya dönüyoruz ders tamamlandı onayı gelmiyor..yine meb yine sorun yaa

eğitim tamamlandı dedikten sonra hiçbir şey yapmayın kendi kendine bir önceki sayfaya yönlendirmesini bekleyin arkadaşlar ben öyle yaptım ve sorun bitti.diğer şekilde yaptığımda bende de tamamlanamdı diyordu

uzaktan eğitime giriyorum bende adey yok arkadaşlar sadece afet yönetiminin dersleri var.
başka böyle olan var mı acaba.

IE 9, flash 11, java 6 u30 ile bugün nihayet tamamlayabildim...

ADEY hakkında okulumuza herhangi bir yazı gelmedi, ama aynı ilçede yapan okullar var, neye göre yaptıklarını bilmiyorum. Ne zamana kadar bitirmek gerekiyor ya da yapılması mecburi mi?

yapacağız hocam idare farketmesi gerekiyor bizimkiler 1.dönem sistemin kapanmasına 2 hafta kala farkettiler bütün öğretmen arkadaşlar koşturuyorlardı :puhaha: :puhaha: :puhaha:

afet eğitimine girince beklemekten başka birşey olmuyor ne tuşlar çalışıyor ne de başka birşey!!
İE 8, Chrome yeni java son sürüm flash son sürüm var mı başka eksik bir şey arkadaşlar????

baydin55' Alıntı:
afet eğitimine girince beklemekten başka birşey olmuyor ne tuşlar çalışıyor ne de başka birşey!!
İE 8, Chrome yeni java son sürüm flash son sürüm var mı başka eksik bir şey arkadaşlar????

Hocam mozillada denedinizmi?

baydin55' Alıntı:

eğitim bitti ya geçen sene :)

karinca_52' Alıntı:
baydin55' Alıntı:

eğitim bitti ya geçen sene :)

afet eğitimi 31 aralıkta bitiyor ama açılması çok yavaş!!!

Geri