Adey ve afet yönetimi eğitimi

Kodla Büyü
Sorular herkese farklı çıkıoyrsa cevap anahtarı ekteki dosyada sorularla birlikte veriyorum

Ekli dosyalar

• Cevap ANAHTARI.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 1,057
sedkorn' Alıntı:
Bu uzaktanegirim.meb.gov.tr'ye hangi k.adı ve şifreyle giriyoruz. Ben giremedim bir türlü.
Mebbis hesabınızla, tc kimlik no ve şifreniz ile.

teacherafo' Alıntı:
SORULARI CEVAPLADIM 10 da 10 doğru ama başarısız oldunuz yazıyor saçmalıııııııık
CEVAP ANAHTARI:
1 A 2 B 3 B 4 C 5 A
6 A 7 A 8 D 9 C 10 B
eğer herkese aynı sırada çıkıyorsa sorular.

Bende de 10/10 doğru diyor ama kalıyorum hep :D Bıktım daha da çözmüyorum. Önce sistemi adam gibi yapsınlar.

.....

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    35.5 KB · Görüntüleme: 2,374
e-okul da adey bölümü açılmış, öğretmenlere yetki verdim ama kaydet butonu pasif oluyor öğretmen şifresi ile girildiğinde, aynı sorunu yaşayan varmı acaba?

wertyu6' Alıntı:
e-okul da adey bölümü açılmış, öğretmenlere yetki verdim ama kaydet butonu pasif oluyor öğretmen şifresi ile girildiğinde, aynı sorunu yaşayan varmı acaba?

Hocam ben yetki verdim. Sıkıntı yok. Kaydetme işlemi yapılıyor. Fakat öğretmen arkadaşlar sadece kendi sınıflarını işleyebiliyorlar. Yani ders öğretmenleri ve ders progrmaı bölümünü de yaptıysanız sıkıntı çıkmaması gerekiyor.

wertyu6' Alıntı:

hocam tüm yetkileri verdinizmi öğretmenlere yönetim kısmından. Yani güncelleme, kaydetme,silme yetkileri vermelisiniz

Kaydet butonunu aktif yapmak için yetkileri değiştirdikten sonra öğretmenleri silip tekrar kaydetmiştik. Sadece yetkileri değiştirmekle aktif olmamıştı.

yapamayan arkadaşlar bilgi alabilirler her arkadaşın denemesinde tamamlandı gözüküyor....

sadece ilköğretim öğretmenleri mi yapıyor bu adeyi arkadaşlar... Ben meslek lisesindeyim.. bize bu konuda herhangi bir şey söylemediler.... Zorunlumu acaba??

SHİFT+DEL' Alıntı:
sadece ilköğretim öğretmenleri mi yapıyor bu adeyi arkadaşlar... Ben meslek lisesindeyim.. bize bu konuda herhangi bir şey söylemediler.... Zorunlumu acaba??
hocam ilköğretim şimdilik. Liseye aksedermi bilinmez. İçiniz rahat olsun.

biltek2007' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:
hocam ilköğretim şimdilik. Liseye aksedermi bilinmez. İçiniz rahat olsun.
Teşekkürler rahatladım...

arkadaşlar ben mebbis şifre ve kullanıcı adımla giriş yapamıyorum.sorun ne olabilir.fikri olan var mı

mebbis kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorum
sevmedi beni sanırım bir türlü giriş yaptırmıyor. :p

hay ben bu meb in... öğretmenler başımın etini yedi 10 10 yapıyoruz geçirmiyo diye. yok mu bunun bi çözümü...

bende hata tamamlanmadı diyor :) yavaş yaptım başka makinadan denedim flash player sürümünü güncelledim olmadı :) çözümü bilen var mı arkadaşlar?

en sonda başarıyla tamamlandı yazısından sonra penceryi siz kapatmayınız kendi kendine kapansın :tr:

Yanlış Kullanıcı hatası : mebbis şifresi ve kullanıcı adıyla adeye giriş yapmıyor, ancak aynı şifre ve k. adı ile mebbise giriş yapabiliyor bu kişi. Bu nasıl olur?

Geri