ADEY CEVAP ANAHTARI...(uzaktan eğitim)

Kodla Büyü
erfatm' Alıntı:
bitefo' Alıntı:
Hocam ben ADEY birinci bölümünü 10 kere tekrar ettim dersin sonunda eğitimi tamamladınız diyor fakat ana sayfadan 2. bölüme geçmek istedim.1.böölmü tamamlamadınız diyor. Bunun nedeni nedir. Slaytlarda bekleme sürelerine de uyduk istelik.
1. bölümü tamamladınız dedikten sonra sayfayı kapatmayın kendisinin kapanmasını bekleyin.
Java'nın en son sürümü yüklü olsun.

Hocam javanın en son sürümünü yükledim. eğitim soruları bittikten sonra bölüm 1 kendiliğinden kapanıyor zaten. Bölüm 1 den sınav da açmıyor. bölüm 2 ye geçmiyor. Dolap beygiri gibi bölüm 1 i tekrarlayıp duruyorum.

ben de 2. aşamayı bir türlü geçemedim 15-20 defa farklı farklı denedim olmadı ne yapmak gerekiyor

Merhaba
biz anasınıfı öğretmenleri olarak bu konudan bugün haberdar olduk ve ilgili alanı açamıyoruz. Ne yapmamız gerektiğini biliyorsanız, bizimle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

Adey eğitim 31/03/2012 tarihinden itibaren devredışı bırakılmış. Son gün 31 marttı. İçeriğe ulaşılmıyor. Ne yapılması gerektiğiyle ilgili bir duyuru göremedim

Ya şu seminer dönemini boş geçirmeyelim uzaktan eğitimi bitirelim dedik, iki gündür uğraşıyoruz, sadece bi arkadaş tek bi dersi tamamlayabildi. Ekstra hiç birşey yapmadan oldu bi de farklı bişey yapsa biz de ona göre yapacağız. Ağustosta biten dersleri tamamlamak istiyoruz ama yok arkadaş. Herkes tamamladı mı burda? Bilişimciler ne yaptınız? Bitiş tarihi 31.08.2012 olan dersler için tatilimi harcayamam... Şimdi tamamlayacaktık ne güzel yav...

Eslivya' Alıntı:
Ya şu seminer dönemini boş geçirmeyelim uzaktan eğitimi bitirelim dedik, iki gündür uğraşıyoruz, sadece bi arkadaş tek bi dersi tamamlayabildi. Ekstra hiç birşey yapmadan oldu bi de farklı bişey yapsa biz de ona göre yapacağız. Ağustosta biten dersleri tamamlamak istiyoruz ama yok arkadaş. Herkes tamamladı mı burda? Bilişimciler ne yaptınız? Bitiş tarihi 31.08.2012 olan dersler için tatilimi harcayamam... Şimdi tamamlayacaktık ne güzel yav...
Ben bitirdim, play düğmesiyle ilerlemek gerekiyor. İleri oklarla yapınca sayılmıyor. Sol altta dersin kaçıncı dakikasında olduğunuz yazıyor, o dakika durunca playe basıp ilerlemek gerekiyor.

Hocam bizden ileri tuşuna basıp basıp bitiren arkadaşlar var. Hatta şuan bitirmeye çalıştığım arkadaşlardan biri her zamanki gibi yaptı, bi sefer kabul etti sadece. Aşağıdaki süre slaytları ilerlettikçe otomatikmen ilerliyo zaten. Slaytları yavaaaş yavaş da ilerlettim, sabırla ilerlettim, olmadı yine. Bir de dediğinizi deneyeyim.

Dediğiniz gibi 2 ders ilerleyebildim hocam teşekkürler. Lakin aynı yöntemle bile artık kabul etmiyor :verymad: Sabırla play tuşuna basa basa ilerledim ama yok!

Geri