aday öğretmen staj dosyası

Kodla Büyü
ındırdım ama 212 sf lık belge cok degıl mı. normalde bunu bızım araştırmamızı ıstedıler.mumkunmu ya. mufettiş gelmek uzere cıktı almadan gostersem nasıl
olur.kagıt ısrafı yapmayalım dıye

Ben de aday öğretmenim. Ama öğrenip öğreneceğim her şeyi internetten öğreniyorum. Bilişim Teknolojileir öğretmeni olmasam nasıl öğrenirim bilemiyorum. Zümre ve şube tutanağı hazırladım netten bakarak. Yardımcı olan olmadı. Zaten okulda herkes öyle yapıyor. Rehber hocam kim onu da bilmiyorum. Bu stajyerlik dosyasını ilk defa burda okuyorum. Nasıl bir okula atanadım ben ya!!!

Re: Aday öğretmen staj dosyası-kapak -bilgiler ekli

mrsduzcelee' Alıntı:
arkadaşlar enginozdil arkadaşın gönderdiği staj dosyasını indirdim. her yönetmeliğe ayrı bir numara verdim. bunları yazıcıdan alıp yönetmelikleri ayrı ayrı şeffaf dosyalara koydum.
kapak, bayrak ve atatürk resmi ekledim
istiklal marşı, gençliğe hitabe ve yemin metni (dosyada vardı ayrı bir yere alıp) düzenledim yönetmeliklerden farklı bir numaralandırma yaptım.
aday öğretmen tanıtım formu oluşturdum.
en son olarak da içindekiler kısmını oluşturdum.

staj dosyasına koyma sırası ise :
1. kapak
2. ara kapak (görünce ne olduğu anlayacaksınız ad veremedim ne olduğuna dair kusura bakmayın)
3. aday öğretmen tanıtım formu (bilgiler)
4. bayrak ve atatürk resmi
5. içindekiler
6 - 8 istiklal marşı, gençliğe hitabe, yemin metni
ondan sonra da sırasıyla aday öğretmen dosyasının içindekiler

ben bu şekilde teslim edeceğim. yani son hali bu. düzenlemeyle uğraşmak istemeyenler bunu indirebilirler diye ekledim

inş. işinize yarar iyi günler....

Bunu indirdim, çıktı almadan göz gezdirmiştim ama dosyaya yerleştirirken gözüme çarptı. Burdaki atama ve ter değiştirme yönetmeliği değişti değil mi? Benim o kısmı değiştirmem mi gerekiyor? İnternette araştırdım yine burdaki çıktı mevzuatta. İçerikte başka güncellenmesi gereken kısım var mı? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler

mrb arkadaşlar hazırlayıcı ve temel eğitim kursu başarı belgelerimi kaybettim bunlar adaylık kaldırılırken isteniyor mu bir sorun çıkar mı? stajerlik dosyasında olması gerekiyor mu?? cevaplarsanız sevinirim

hayat87' Alıntı:
mrb arkadaşlar hazırlayıcı ve temel eğitim kursu başarı belgelerimi kaybettim bunlar adaylık kaldırılırken isteniyor mu bir sorun çıkar mı? stajerlik dosyasında olması gerekiyor mu?? cevaplarsanız sevinirim
hocam bu eğitimleri aldıgınızda zaten mebsise işliyorlar
bir sorun çıktıgında mebsisden işletirsiniz.

merhaba
ben bu dönem hazırlayacağım dosyamı
acaba buradaki dosya içerisinde güncellenmesi gereken neler var?

Re:

:alkis: örnek öğretmen anlaşılmadığında farklı yollardan bi daha anlatır :)

enginozdil' Alıntı:
ilker özsoy' Alıntı:
hocam yazarak anlatabilirmisin ya.kusura kalma
teşekkürler
hocam;
ilk mesajdaki ADAY ÖĞRETMEN STAJ DOSYASI.rar eklenti kutucuğunun sağ tarafındaki indir linkine tıklıyosun
Gelen pencerede Kaydet butonuna tıklayarak Kayıt penceresini açıyosun
Kayıt penceresinde kayıt yerini belirledikten sonra yine kayıt penceresinde Kaydet butonuna tıklayarak kaydetme işlemini bitiriyosun

Geri