aday öğretmen staj dosyası

Kodla Büyü

enginozdil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
stajyer arkadaşlara staj dosyaysı
güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• ADAY ÖĞRETMEN STAJ DOSYASI.rar
    98 KB · Görüntüleme: 10,016
hocam ramazan mübarek gün bizi ihya ettiniz. Benim kadir gecemde bugün herhalde. Şaka bir yana çok teşekkür ederim. ne kadar işe yaradığını siz benden daha çok bilirsiniz. Yaşayan bilir demişler.

engin hocamın ellerine sağlık.Aynı zamanda kitapçılardan da dosya şeklinde hazır olarak alabilirsiniz bunu.Geçen sene 15YTL civarında idi

hocam bu arada hayırlı olsun görevleriniz
geçen sene bizde bu yollardan geçtik :D

arkadaşlar bu staj dosyası ne zaman işe yarıyooo ben şimdiye kadar ihtiyaç duymadım ve kimsede benden böyle bişey istemedi :( :shock:

engin hocam dosyayı istediklerinde vereceğimiz sadece bu değilmi yapmamız gereken başka bir şey ya d eklememiz gereken başka bir şey yok yani :?

bilgisayarögrt.' Alıntı:
arkadaşlar bu staj dosyası ne zaman işe yarıyooo ben şimdiye kadar ihtiyaç duymadım ve kimsede benden böyle bişey istemedi :( :shock:

Hocam bana müfettişler sormuştu. Başka bi işe yaradığını sanmıyorum.

kurnazf' Alıntı:
engin hocam dosyayı istediklerinde vereceğimiz sadece bu değilmi yapmamız gereken başka bir şey ya d eklememiz gereken başka bir şey yok yani :?

bu dosyayı alıp idareye teslim ettim
gerçi bizim müdür okuyun herşeyi iyi öğrenin derdi ama
pek fazla bişey okuduğumu söyleyemem
dosyayı o şekilde idareye teslim ettim
başka bişey yapmaya gerek yok

hocam nasıl indicez b aday öretmen stajyer dosyasını.ben internetin biraz yabancısıyım.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

ilker özsoy' Alıntı:
hocam yazarak anlatabilirmisin ya.kusura kalma
teşekkürler
hocam;
ilk mesajdaki ADAY ÖĞRETMEN STAJ DOSYASI.rar eklenti kutucuğunun sağ tarafındaki indir linkine tıklıyosun
Gelen pencerede Kaydet butonuna tıklayarak Kayıt penceresini açıyosun
Kayıt penceresinde kayıt yerini belirledikten sonra yine kayıt penceresinde Kaydet butonuna tıklayarak kaydetme işlemini bitiriyosun

arkadaşlar bildiğim kadarıyla doldurulması gereken yerlerde var verilecek belgelerde ama bunlarda böyle bir şey göremedim. onlar farklı bir şeylermi ki?

ayrıca bu dosya için çok teşekkürler

hocam sen hangi doldurulması gereken belgelerden bahsediyosun anlamadım
belge işlemleri ile idare ve üst birimler ilgilenir bildiğim kadarıyla

Aday öğretmen staj dosyası-kapak -bilgiler ekli

arkadaşlar enginozdil arkadaşın gönderdiği staj dosyasını indirdim. her yönetmeliğe ayrı bir numara verdim. bunları yazıcıdan alıp yönetmelikleri ayrı ayrı şeffaf dosyalara koydum.
kapak, bayrak ve atatürk resmi ekledim
istiklal marşı, gençliğe hitabe ve yemin metni (dosyada vardı ayrı bir yere alıp) düzenledim yönetmeliklerden farklı bir numaralandırma yaptım.
aday öğretmen tanıtım formu oluşturdum.
en son olarak da içindekiler kısmını oluşturdum.

staj dosyasına koyma sırası ise :
1. kapak
2. ara kapak (görünce ne olduğu anlayacaksınız ad veremedim ne olduğuna dair kusura bakmayın)
3. aday öğretmen tanıtım formu (bilgiler)
4. bayrak ve atatürk resmi
5. içindekiler
6 - 8 istiklal marşı, gençliğe hitabe, yemin metni
ondan sonra da sırasıyla aday öğretmen dosyasının içindekiler

ben bu şekilde teslim edeceğim. yani son hali bu. düzenlemeyle uğraşmak istemeyenler bunu indirebilirler diye ekledim

inş. işinize yarar iyi günler....

Ekli dosyalar

• aday-ogr-staj-dosyasi-pnrkz.rar
    392.6 KB · Görüntüleme: 1,732
Geri