Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Adapazarı norm fazlası bilişim öğretmenleri

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında senayky tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. senayky

senayky Site Gezgini

10 adet norm fazlası bilişimci var adapazarında biride benim, 3 tane okul var, benim durumumdakiler hizmet puanlarınızı yazarmısınız benim 88 puanım var

2. fbaltacioglu

fbaltacioglu Site Gezgini

hocam hangi ilçe

3. senayky

senayky Site Gezgini

Hocam ilçe yazdım ama adapazarı merkez

4. fbaltacioglu

pardon yanlış yorumlamışım . ben kaynarca dayım . adapazarında
    hangi okullarda ihtiyaç var görünüyor

5. fbaltacioglu

ihtiyaç olan okullar yok yazıda

6. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

Bugün yazıyı bende gördüm, maşallah herkes norm fazlası olmuş yine.Ben norm fazlası değilim de diğer arkadaşların 88 puanı olduğunu sanmıyorum hocam, Amma Adapazarında açık okul olduğunu da sanmıyorum, bilmiyorum ne yapacaklar?

7. senayky

senayky Site Gezgini

hocam 3 tane olduğunu biliyorum ama isimlerini öğrenemedim,yarın mem'e gitmeyi düşünüyorum

8. senayky

senayky Site Gezgini

ve birde bizim btr başvurularımız var ben şuanda çalıştığım okulu tercih ettim, haydi birde başka okula, oh...
    tayin istemezsek ne olur geçmiş yıllardan bu durumda olan var mı, başka ilçeye verilirmiyiz, gerçi ilçelerdede norm fazlası vardır muhtemelen,neyse bekleyip görecez... İşin tuhaf tarafı ben şuanki okuluma eş durumundan geldim 4 yıldır çalışıyorum, aynı şartlarda hiç norm fazlası olmamıştım, zaten atandığımdada 15 saat dersim yoktu, bu yıl fark edildim galiba

9. Mr.Spermata

Mr.Spermata Süper Üye Süper Üye

ben de istanbulda norm fazlasıyım,geçen hafta bir okula görevlendirme için ilçe mem de atama bölümüne gitmiştim memurla bi süre sohbet ettiğimizde bayramdan sonra norm fazlası öğretmen atamalarının gerçekleşeceğini söylemişti.sanırım 1 ay içinde her şey netleşir.

10. senayky

senayky Site Gezgini

Atatürk ortaokulu, 21 haziran ortaokulu, cemil meriç sosyal bilimler lisesi(fatih projesi kapsamında), herkes yazarsa aynı okulları hizmet puanına göre sıralarlar, hayırlısı bakalım, tercih yapmamayıda düşündem ama 2. seçenek il geneli açık okullar, ilçelerin durumu bizim branşta nedir bilmiyorum sonra başka bir ilçeye gitmek durumunda kalmayız inşallah

11. senayky

senayky Site Gezgini

Atatürk ortaokulu artık yok, ilkokul olmuş, 21 haziran orta okul kalmış, yani ne olacak bilmem, bekleyip göreceğiz...Heryeri bölmüşler, bizim okulda bir değişiklik olmayacakmış, ilkokul ve ortaokul bir arada, yakında bir okul var orasıda ortaokul olmuş, yakında ilkokul yok, bunlar ne yapıyor ben anlamıyorum, yüzlerine gözlerine bulaştırdılar resmen...

12. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

Şenay hocam bu ilkokul ortaokul işleri kesinleşmiş mi? Atatürk i.ö olsa bile kademeli olur herhalde, hemen senebaşında ilkokul olarak mı başlatacaklarmış..

13. senayky

senayky Site Gezgini

Kesinleşmiş dediler hocam ,kademeli olacakmış diye duydum, dönemin ortasındayız, bu yıl aynı düzen gidecek seneye öğretmenler 2şerli tayin isteyecekmiş diye duydum o okulda çalışan öğretmen arkadaşımdan. Ama benim kızdığım hocam diğer iller bu işleri yazın halletmiş, bizimkilerin hala ne yaptığı belli değil...

14. senayky

senayky Site Gezgini

Arkadaşlar il geneli norm fazla öğretmen atamaları sakarya meb de

15. senayky

senayky Site Gezgini

Arkadaşlar meslek lisesinde norm fazlası olan elektrik öğretmeni bir arkadaşı milli eğitime çağırıp tercih yaptırmışlar ve karasu ya atamışlar, bende heran bizide çağıracaklar diye korkuyorum, birbilgisi olan var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal