Adapazarı norm fazlası bilişim öğretmenleri

Kodla Büyü

senayky

Site Gezgini
10 adet norm fazlası bilişimci var adapazarında biride benim, 3 tane okul var, benim durumumdakiler hizmet puanlarınızı yazarmısınız benim 88 puanım var

pardon yanlış yorumlamışım . ben kaynarca dayım . adapazarında
hangi okullarda ihtiyaç var görünüyor

Bugün yazıyı bende gördüm, maşallah herkes norm fazlası olmuş yine.Ben norm fazlası değilim de diğer arkadaşların 88 puanı olduğunu sanmıyorum hocam, Amma Adapazarında açık okul olduğunu da sanmıyorum, bilmiyorum ne yapacaklar?

hocam 3 tane olduğunu biliyorum ama isimlerini öğrenemedim,yarın mem'e gitmeyi düşünüyorum

ve birde bizim btr başvurularımız var ben şuanda çalıştığım okulu tercih ettim, haydi birde başka okula, oh...
tayin istemezsek ne olur geçmiş yıllardan bu durumda olan var mı, başka ilçeye verilirmiyiz, gerçi ilçelerdede norm fazlası vardır muhtemelen,neyse bekleyip görecez... İşin tuhaf tarafı ben şuanki okuluma eş durumundan geldim 4 yıldır çalışıyorum, aynı şartlarda hiç norm fazlası olmamıştım, zaten atandığımdada 15 saat dersim yoktu, bu yıl fark edildim galiba

ben de istanbulda norm fazlasıyım,geçen hafta bir okula görevlendirme için ilçe mem de atama bölümüne gitmiştim memurla bi süre sohbet ettiğimizde bayramdan sonra norm fazlası öğretmen atamalarının gerçekleşeceğini söylemişti.sanırım 1 ay içinde her şey netleşir.

Atatürk ortaokulu, 21 haziran ortaokulu, cemil meriç sosyal bilimler lisesi(fatih projesi kapsamında), herkes yazarsa aynı okulları hizmet puanına göre sıralarlar, hayırlısı bakalım, tercih yapmamayıda düşündem ama 2. seçenek il geneli açık okullar, ilçelerin durumu bizim branşta nedir bilmiyorum sonra başka bir ilçeye gitmek durumunda kalmayız inşallah

Atatürk ortaokulu artık yok, ilkokul olmuş, 21 haziran orta okul kalmış, yani ne olacak bilmem, bekleyip göreceğiz...Heryeri bölmüşler, bizim okulda bir değişiklik olmayacakmış, ilkokul ve ortaokul bir arada, yakında bir okul var orasıda ortaokul olmuş, yakında ilkokul yok, bunlar ne yapıyor ben anlamıyorum, yüzlerine gözlerine bulaştırdılar resmen...

Şenay hocam bu ilkokul ortaokul işleri kesinleşmiş mi? Atatürk i.ö olsa bile kademeli olur herhalde, hemen senebaşında ilkokul olarak mı başlatacaklarmış..

Kesinleşmiş dediler hocam ,kademeli olacakmış diye duydum, dönemin ortasındayız, bu yıl aynı düzen gidecek seneye öğretmenler 2şerli tayin isteyecekmiş diye duydum o okulda çalışan öğretmen arkadaşımdan. Ama benim kızdığım hocam diğer iller bu işleri yazın halletmiş, bizimkilerin hala ne yaptığı belli değil...

Arkadaşlar meslek lisesinde norm fazlası olan elektrik öğretmeni bir arkadaşı milli eğitime çağırıp tercih yaptırmışlar ve karasu ya atamışlar, bende heran bizide çağıracaklar diye korkuyorum, birbilgisi olan var mı?

Geri