Adana Eğitici Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Kodla Büyü

altf4_01

Aktif Üye
İsim vermeyim ama her aramamda ters ters cevap veriyor. Ne zaman Bir konu hakkında bilgi almak istesem cins cins cevap veriyor.Bunlar ve biz bilişim teknolojileri rehber öğretmeni arasında amirlik memurluk meselesi var mı benim bilmediğim.Ben yok olarak biliyorum.

öle bir konu yok oda görevlendirme sizde görevleriniz farklı sadece kimse kendini vazgeçilmez bulunmaz zannetmesin. en önemlisi saygısını kaybetmesin bir meslektaşına karşı. :-1:

altf4_01' Alıntı:
İsim vermeyim ama her aramamda ters ters cevap veriyor. Ne zaman Bir konu hakkında bilgi almak istesem cins cins cevap veriyor.Bunlar ve biz bilişim teknolojileri rehber öğretmeni arasında amirlik memurluk meselesi var mı benim bilmediğim.Ben yok olarak biliyorum.

Görevlendirmeyi mi sormuştunuz?
çukurova haberciden gelen yazıya göre başvurular 17 sinde son demiş ama başvurular btadana üzerinden yapılıyordu, sistem mi değişti acaba?
diğer ilçelerde durum nasıl ki?

1- adana
2-ankara

ne şikayet, ne şikayet ...

aslında bu kadar çok gelince ateş olmayan yerden duman çıkmaz mı acaba demeden edemiyoruz!

isim vermesende Adana da çalışan herkes o şahsiyeti iyi tanır. Boş ver hiç muhatap olma bence. Adamı aradıkça kendini bir halt sanıyor.

Arkadaşlar ben bilgi aldım. Btadana sunucusu çökmüş, artık hizmet yok.
ilçelere yazı göndermiş başvuru için, haberiniz olsun. bizim okula gledi..
kolay gelsin.

Geri