ADANA CEYHANI İSTEYEN VAR MI

Kodla Büyü

19siyaHBeyaz03

Seçkin Üye
Seçkin Üye
zaten ceyhanda tek açık var o da ceyhandaki arkadaşın istediği yere gitmesine bağlı
norm fazlası atamalarında 6 tane açık vardı norm atamaları yapılmadı ama hiçbirini göstermemişler

ceyhan atatürk ortaokulundan eş durumu tayin isteyen arkadaş forumda isen gitme ihtimalin nedir acaba

adana merkez ilçelerini isteyecektim hiç açılmamış :( norm fazlası atamalarında açık var mıydı hocam?

adanada norm fazlası atama öncesi açık çoktu
bildiğim kadarı ile norm fazlası atama başvurusu aldılar ama yayınlamadılar tabii adanadaki arkadaşlar daha iyi bilir
norm ataması bence yapmışlar yayınlamıyorlar

bu arada açılan ceyhan atatürk ortaokulundaki öğretmen norm fazlası atamalarında başka okula atanmış. ondan muhtemel açık görünüyor. oraya atanacak kişi de norm fazlası olacak. siyahbeyaz hocam eşiniz ceyhan da mı yoksa açık yok diye mi ceyhan ı yazacaksınız?

ceyhanda hocam bende aradım atatürk ortaokul müdürünü
gangi senin dediğini dedi ama anlamadığım hem norm yok hemde açık gösteriliyor
karışık bir durum var orda

anadoluları kesin yazamıyoruz dimi gangi
düzgün bir klavuz yayınlanmadığı için şart belirtilmemiş yazamaz diye

klavuzun üstünde kurum tiplerini açıklayan maddeler var o maddelere göre koşul tutmayanları yazamayız. ama 2 tip anadolu lisesi var 1 nolularda koşul belirtmemiş. onlar yazılabilir diye düşünüyorum.

gangi' Alıntı:
klavuzun üstünde kurum tiplerini açıklayan maddeler var o maddelere göre koşul tutmayanları yazamayız. ama 2 tip anadolu lisesi var 1 nolularda koşul belirtmemiş. onlar yazılabilir diye düşünüyorum.
gangi buna nerden emin olabiliriz klavuzda kurum tipi numara olarak açıklamayı bulamadım

kontenjan listesinde aşağıdaki açıklamar var. kurum tipi 1 olanı da seçtirmiyor sistem. 0 olup anadolu lisesi olanı seçtiriyor. ör: kozan 50. yıl anadolu lisesi
( 0 ) Sınavla geçiş gerektirmeyen eğitim kurumları (Yönetmelik gereği Anadolu Liseleri dahil)
( 1 ) Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi türündeki eğitim kurumları
( 2 ) Sınavla geçiş yapılabilen Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Spor Lisesi türündeki eğitim kurumları
( 3 ) Sınavla geçiş yapılabilen Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) türündeki eğitim kurumları
Öğretmenler kılavuz hükümleri çerçevesinde tercih sayfalarını doldururken;
- Kurum tiplerine uygun "Muhtemel Boşalacak Kurum Kontenjanları" dahil tüm kurumlarını dikkate almaları gerekmektedir.
- Atanmak istedikleri eğitim kurumların solunda yer alan "KURUM KODU" sütunundaki rakamları tercih önceliklerini dikkate alarak sayfadaki ilgili alana sırasıyla yazmaları gerekmektedir.

gangi hocam sağolasın
sen 41 işaretleyecek misin bir de puanın kaç benimki başvururken ilk aşamada 68 di seninki kaç

benim puanım 57merkez ilçeleri tercih etmeyi düşünüyordum merkez açılmadı. okulum niğdede olunca 41 açmayı düşünmüyorum. il içi mağduru olmak istemiyoruz, ağustos atamasını bekleyeceğim.

adanaya başka isteyen yok mu yada forumu takip etmeyen çok bilişimci mi var yoksa bilgi vermek aleyine mi düşünüyorlar anlamadım

hocam burdaki gösterilen açıklara ve yapılan atamalara göre adanada daha açık çok
ama eş özrü atamasında açık olan terlerin tamamı gösterilecek denmesine rağmen hiç biri gösterilmemiş..
anladığım kadarı bakanlık eş durumu yaptık mı yaptık demek için yaptılar şrfslr

eğer resen atama yaparlarsa listedeki okulların hepsi dolar, çünkü norm fazlası öğretmen sayısı okul sayısından çok.

bu kadar okuldan merkez nasıl özür atamalarına açılmaz. bunların haricinde bt labı olduğu halde bilgisayar öğretmeni olmadığından dersi seçmeyip normu sıfırlayan okullar da var. eşimizin yanına atanamayacağımız gibi ilerisi için umutla bakamıyorum.

gangi' Alıntı:
bu kadar okuldan merkez nasıl özür atamalarına açılmaz. bunların haricinde bt labı olduğu halde bilgisayar öğretmeni olmadığından dersi seçmeyip normu sıfırlayan okullar da var. eşimizin yanına atanamayacağımız gibi ilerisi için umutla bakamıyorum.
gangi hocam listelere bakınca resen atama yapılmamış isteğe bağlı yapılanlarda açık gösterilen okulların hepsini bitirmemiş
adana il inelik yapıyor göstermiyor açıkları
ama ne yapabiliriz alimizden birşey gelirmi sanmam

hala kararsızım siyah beyaz hocam. niğdede görev yapıyorum nispeten uzak değil. tercih olarak sadece 41 açılıyor sen olsan sadece 41 açarmıydın? 41 den kurayla seyhandaki kurumun gelme ihtimali var mı? normalde tercih edemiyoruz.

seyhandaki kuruma şartların uyuyor mu
kurum tipi 3 onun sınavla alıyor galiba sen sınava girdin mi

çukurovada 1 açık vardı norm atamasında doldu. seyhanda 5 açık vardı 4 ü doldu diğeride ilkokul olacaktı zaten açmamışlar. sarıçamda 2 açık vardı doldu. yüreğirde yaklaşık 7 açık vardı çoğu meslek lisesiydi...

ceyhan da çok açık vardı. açmamışlarsa kafalarına göre takılmışlar demektir...

bu arada adana meb sayfasında norm falzası atama listesi yayınlanmıştı oradan bulabilirsiniz...

baynadir' Alıntı:
çukurovada 1 açık vardı norm atamasında doldu. seyhanda 5 açık vardı 4 ü doldu diğeride ilkokul olacaktı zaten açmamışlar. sarıçamda 2 açık vardı doldu. yüreğirde yaklaşık 7 açık vardı çoğu meslek lisesiydi...

ceyhan da çok açık vardı. açmamışlarsa kafalarına göre takılmışlar demektir...

bu arada adana meb sayfasında norm falzası atama listesi yayınlanmıştı oradan bulabilirsiniz...
dertleri neyse niye açmıyorlarsa aç millet gelsin hem il içinde norm fazlalarını resen atayıp mağdur etme hem millet eşine kavuşşsun ama umurlarında bile değil kimsenin

19siyaHBeyaz03' Alıntı:

kuraya kalınca kurum tipine bakarak mı atar bilemiyorum 147 yi aradım net olmamakla birlikte şarta bakmaz dedi. ama yine kurum tipine bakarsa ya ceyhan ya kozandaki anadolu lisesi gelir.

gangi' Alıntı:
19siyaHBeyaz03' Alıntı:

kuraya kalınca kurum tipine bakarak mı atar bilemiyorum 147 yi aradım net olmamakla birlikte şarta bakmaz dedi. ama yine kurum tipine bakarsa ya ceyhan ya kozandaki anadolu lisesi gelir.
hocam senin özrün hangi ilçe bilmiyorum ama
benim eşim ceyhanda olduğu için ceyhanı ben zaTEN yazdım ceyhandaki kadro boşalırsa otomatikmen bana yada bilmediğimiz özrü ceyhanda olan biri varsa ona gelir

Geri