ADANA BTR HAYIRLI OLSUN

Kodla Büyü
m.berkedemir ile konustum bizzat.... haftalık 30 saat girecek şekilde ayarlayın dedi. benim 7,30 - 1,30 şeklinde ayarlandı ders programım sizlerde buna göre ayarlayın arkadşlar

Arkadaşlar M.Berkdemir ile konuşunca ne olcak.Müdür tamam mı diyecek , ,diğer iller gibi açıklayıcı düzgün br yazı yazsınlar kardeşim .İş bu kadar basit

arkadaşlar adanada bt rehber olarak tercih edeceginiz okulların (yani fatih projesi tamamlanmış liselerin) listesini yayınlamadılar ! sadece kendi okulumu yazdım mecburen ... bu arada seyhandayım...
hayır anlamadıgım durum şu madem başka okulların listesini yayınlamayacaksınız ; yani tercih yapmayacaksak neden tercih ettiğiniz okullar 1 2 3 diye ek te yer ayırıyosunuz ??? anlamak imkansız bazen bu milli eğitim işlerini !!!

yazı açık arkadaşlar... bana ders programı yap deyin yazıda bu var zaten. mecbur 30 saat yapacak. programa yerleştirince btr leri geri kalan boşlukları nasıl değerlendiriyorlar da 8 - 5 diyorlar anlamıyorum. amme hizmeti mi acaba

biraz önce ders programımı hazırlayıp müdürün yanına gittim. imzalattım çıktım.artık özgürüm yupppiiiiiiiiiiii...........

bizimkiler hala ısrarla açıklayıcı yazı istiyolar, M.Berkdemirin söylemesi bişey ifade etmiyomuş bakan bile arasa resmi yazı olmadan bişey yapamayız diyolar.acaba uygulatan arkadaşlar okullarını söyleseler... haftalık ders çizelgesinde BT rehberliği yazılır diyo sadece deyip programıma elle yazdı yawww

zysimsek' Alıntı:
arkadaşlar adanada bt rehber olarak tercih edeceginiz okulların (yani fatih projesi tamamlanmış liselerin) listesini yayınlamadılar ! sadece kendi okulumu yazdım mecburen ... bu arada seyhandayım...
hayır anlamadıgım durum şu madem başka okulların listesini yayınlamayacaksınız ; yani tercih yapmayacaksak neden tercih ettiğiniz okullar 1 2 3 diye ek te yer ayırıyosunuz ??? anlamak imkansız bazen bu milli eğitim işlerini !!!
Hocam ben tercih filan yapmadım. Siz neye göre tercih yaptınız.

Biz hala anlaşamadık. İki gün önce BİMER'e yazdım, gelen cevaba göre bir program yapacağız artık.

fpekel' Alıntı:
Biz hala anlaşamadık. İki gün önce BİMER'e yazdım, gelen cevaba göre bir program yapacağız artık.
cevap 1 ay sonra gelir, gelecek cevabıda sana söyleyeyim :
"girmeniz gereken maksimum derslere girdikten sonra ders programında kalan yerlere BTR yazılmak sureti ile bir program oluşturunuz."
hali ile bu cümlelerde okul idaresini tatmin etmeyecek. ezberledik mebin işleyişini. bimere umut bağlama hocam koy postanı, gör restini, he canım ben getireyim üstünü. :)

Geri