ADANA BTR ÇALIŞMA SAATLERİ

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
her-telden-f29/samsun-bt-rehberlik-mutlaka-okuyun-t98163.html

bu yazıyı çıkartın SAMSUN NET bi şekilde açıklamış. müdürün önüne koyun herşey açık orda 8-5 diye bir ifadeden bahsetmiyor tam tersi haftalık ders çizelgesinden yani (30 saat den) bahsediyor . fatih proje kapsamında öncelik liselerde ee peki soruyorum size arkadaşlar liselerde 8-5 çalışma saatimi var. 8,30 da başlar 16,30 da biter mantıklı düşünün liseyi yazmış olsak 8-5 mi duracaz tabiki hayır amaç haftada 30 saati tamamlamak....

şimdi gelelim bizim idareci ile olacak olan dialogumuza : yazıda sabah 7,30 öğlen 12,30 dememesinin sebebi seçmeli derslerden dolayı bazen çıkış saatlerinin 2 ye kadar uzaması yada tekli öğretim yapan okullarda çıkışın 3 de olması gibi faktörlerden kaynaklanıyor. giriş çıkışlar her okulda farklı oldugu için ...bunu lütfen idarecinize açıklaynız. BEN KONUŞTUM OLAYI HALLETTİM 7,30 DA GELİCEM 12,30 DA CIKICAM .20 SAAT DERSİM VAR YALNIZ 30 SAATİ TAMAMLAMAK İÇİN 10 SAAT TE FARKLI OKULA GİTMEK İSTERSEM EGER TERCİH EDEBİLİRİM 3 OKUL YAZMA HAKKIM VAR... ANCAK EN BÜYÜK SORUN BURDA BAŞLIYOR
adana tercih edilecek okulları neden hala yayınlamadı anlamış diilim. berkdemiri aradım okulların listesi nezaman yayınlacak dedim öyle bişe yok hocam dedi ya anlamadı yada hakikaten konuyla cok ilgisizler ...

Arkadaşım çok doğru yazmışsın.Samsun meb açık ve net olarak herşeyi açıklamış.Bizde bunu Adana mebden .Sn Berkdemir beyden isteyelim.Yoksa müdürler kafasına göre çalışma yapacak haberiniz olsun arkadaşlar....

herzaman01' Alıntı:
Arkadaşım çok doğru yazmışsın.Samsun meb açık ve net olarak herşeyi açıklamış.Bizde bunu Adana mebden .Sn Berkdemir beyden isteyelim.Yoksa müdürler kafasına göre çalışma yapacak haberiniz olsun arkadaşlar....
sen adana mem i tanımamışsın herhalde hocam onlar kıllarını kıpırdatmazlar. kendi göbeğimizi kendimiz kesecez.

Mehmet berkdemir denen adam orda oturup ballı sütünü içsin ve hiç işe yaramasın, adamın hiçbişeyden haberi yok ve bizim çalışma saatlerinin de 8-5 olmasını isteyen biri zaten. ondan bişe beklenmez zaten :verymad:

Arkadaşlar müdürler kafasına göre takılıyor zaten, ben ilçeden bize gelen yazıyı gösterdim bunda bişey yok dedi 30 saat yazmıyor dedi, şimdi samsun mebin yazısını göstersem ona da o bizi bağlamaz der resmi yazı değil der. Bir dilekçe ver mesai saatlerini sor dedi en son :x

arkadaşlar sıkmayın canınızı bu kadar, gir okulunda kaç saat dersin varsa, geri kalanını da bt rehber olarak yap. 30 saati tamamla çek git, ister 9 da gel 3 te git, ister 7 de gel 12 de git. öyle olmaz diyen idarecilere de ben bunun böyle olduğunu biliyorum bilmiyorsanız sizin probleminiz, araştırın bulun deyin. siz ne önüne yazı götüreceksiniz Allah aşkına.

Geri