Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ADANA BTR ÇALIŞMA SAATLERİ

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında butterfly80 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. butterfly80

butterfly80 Aktif Üye

aRKADAŞ YENİ GELEN BTR GÖREVLENDİRME YAZISIYLA BERABER İKİ OKUL OLAN BİR KURUMDA ÇALIŞMA SAATLERİ NE OLACAK?
    07:00-13:30 MU YOKSA 8:00-17:00 Mİ BU KONUDA NET BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLUR MU BANA TEŞEKÜRLER.

2. butterfly80

butterfly80 Aktif Üye

kimsenin bir bilgisi yok sanırsam galiba heralde :alkis:
    bt01@meb.gov.tr adresine dün mail attım şimdilik bir cevaplama zahmetinde bulunmadılar

3. sadece susarak

sadece susarak Seçkin Üye Seçkin Üye

okulun genel çalışma saatini soruyorsan onlar akşam 6 ya kadar yolu var bizi soruyorsan bizimki sabahçı öğretmenlerinki ile aynı ne zaman çıkıyorlarsa o zaman çıkarsın hocam.
    olmaz derlerse önce ilçeye olmazsa ile olmazsa bakanlığa durumu bildir oda olmadı öğleden sonra gelme o seni şikayet etsin. ama ne yaparsan yap idarenin söylediğini kuzu kuzu kabullenme bu sefer biz haklıyız yazı bizim leyhimize erdoğan petük bizim leyhimize açıklama yapmış. hiç birşey yapamazlar hocam korkma.

4. dirty_y

dirty_y Seçkin Üye Seçkin Üye

kesin olarak net bir şey yok ama yazıdan benim anladığım yarım devre ikili okullarda, tek devre okullarda ise ders saatleri

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal