ADANA BTR ÇALIŞMA SAATLERİ

Kodla Büyü

butterfly80

Aktif Üye
aRKADAŞ YENİ GELEN BTR GÖREVLENDİRME YAZISIYLA BERABER İKİ OKUL OLAN BİR KURUMDA ÇALIŞMA SAATLERİ NE OLACAK?
07:00-13:30 MU YOKSA 8:00-17:00 Mİ BU KONUDA NET BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLUR MU BANA TEŞEKÜRLER.

gavurdagli1' Alıntı:
aRKADAŞ YENİ GELEN BTR GÖREVLENDİRME YAZISIYLA BERABER İKİ OKUL OLAN BİR KURUMDA ÇALIŞMA SAATLERİ NE OLACAK?
07:00-13:30 MU YOKSA 8:00-17:00 Mİ BU KONUDA NET BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLUR MU BANA TEŞEKÜRLER.
okulun genel çalışma saatini soruyorsan onlar akşam 6 ya kadar yolu var bizi soruyorsan bizimki sabahçı öğretmenlerinki ile aynı ne zaman çıkıyorlarsa o zaman çıkarsın hocam.
olmaz derlerse önce ilçeye olmazsa ile olmazsa bakanlığa durumu bildir oda olmadı öğleden sonra gelme o seni şikayet etsin. ama ne yaparsan yap idarenin söylediğini kuzu kuzu kabullenme bu sefer biz haklıyız yazı bizim leyhimize erdoğan petük bizim leyhimize açıklama yapmış. hiç birşey yapamazlar hocam korkma.

kesin olarak net bir şey yok ama yazıdan benim anladığım yarım devre ikili okullarda, tek devre okullarda ise ders saatleri

Geri