acronis+win sürümlerini multiboot usb yapma nasıl yapılıyor

Kodla Büyü

cesmi

Site Gezgini
acronis+windows sürümlerini multiboot şekilde tek bir usb flash diske boot olacak şekilde nasıl yapıyoruz.
menüler nasıl oluşuyor.resimli anlatım olursa iyi olur.ıst menü nedir mesela
güzel bir anlatım yapacak var mı

windows-isletim-sistemi-f84/ademhoca-uefi-multiboot-2016-usb-format-t147612.html
hocam sizin yukardaki multiboot dosyanıza kendi iso dosyalarını eklemek istiyorum
indirdiğim modifiye windows isolarını mesela
fare ile kopyala yapıştırla atacam içine iso veya imajları yoksa ultra iso ilemi

şu anda sizin https://cloud.mail.ru/public/5os1/xMwJyFRw5 linktekini indiriyorum

Hocam bu indirdiğinizi usb ye kurunca elinizdeki windows isosunu herhangi bir program ile açın içindeki install.wim i çıkartıp usbde sources klasörüne atın. Hepsi bu.

windows isosunu ultra iso vb. prgmıyla masaüstünde klasöremi çıkartacam
usb ye fare ile kopyala yapıştır mı yapacam

Evet hocam. Iso yu winrar ile de açabilirsiniz. Sadece sources klasörü ndeki install.wim lazım bize

hocam çok sordum.Allah razı olsun sizden.mesela xp win 7 win 8 isolarını nasıl atacam usb ye

cesmi' Alıntı:
hocam çok sordum.Allah razı olsun sizden.mesela xp win 7 win 8 isolarını nasıl atacam usb ye
xp yi xp klasörüne atın adı xp.iso olacak. w7 w8 iso orjinal değilse sıkıntı çıkabiliyor oyuzden wim olarak atın. sourcesin altına win7installwim. w8install.wim gibi adlarla atabilirsiniz. windows kur a başladığınızda installwim bulunamadı diyince istediğiniz wim/esd dosyasını gösterebilirsiniz hangisini gösterirseniz onu kurar.

Geri