Acronis True Image 11 Home image yazılımı

Kodla Büyü
Hocam nete aratın .Resimli anlatımı bulursunuz.Önce programı kurun.Boot cd olşturacağınız bir yer var.Sonra imaje alıp ,herhangi bir sorunda bilgisayarı cd ile açıp, imajı yüklüyorsunuz

ARKADAŞLAR BOOT CD Sİ OLUŞTURMAK İÇİN
DENETİM MASASI- BÖLGESEL DİL AYARLARINI İNGİLİZCE (ABD) YAPIP KAYDEDİN
SONRA ACRONİSİ ÇALIŞTIRIP BBOOT CD SİNİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

hocam yaaa bana da ilaçlı bi acronis lazım ama link kaldırlmış... özelden falan gönderebilirseniz sevinirim

meraba arkadaşlar. Ben bu programla bilgisayarın yedeğini almıştım ama trial versiyon ile. Geri yükleme yapmak istediğimde programın süresi geçmişti. Ben de bi siteden seriali buldum. Recovery ile geri yükleme yaptım. Sonra kapandı bilgisayar ve açılışta hata verdi. "error occurred while opening the file" bu hatayı geçemiyo. Bilgisayarı formatlayıp tekrar kurayım dedim ama cd ile açmıyor bilgisayarı. başlangıçta cd seçili olduğu halde. Arconisle açmaya çalışıyo ve hep aynı hata. Daha önce böyle bişeyle karşılaşan varsa lütfen yardımcı olsun.

programı ben cok sık kullanıyorum Hiren cd sı ıcınde bulunuyor zaten tek sorunu baska versıyonlarını desteklemıyor yada ben bugune kadar beceremedım :)=
cok ıyı oluyor bızım okulda 30 dan fazla pc var ıkı okula gıdınce bu sayı 60 oluyor en az 10 farklı tıp pc var bu genelde 3 ıle 4 gb oluyor tasınabılıre aldım hepsını boylelıkle format derdım cok nadır oluyor tavsıyen ama Hiren cd bulmanız olucak

bu tarz programları hiç kullanmadım...

Şöyle bişey sorsam.... bu tarz bir programla "her şeyiyle tam kurduğum bir bilgisayarda" image alsam; o image'ı diğer bilgisayarlara ağ üzerinden kurabilir miyim? CD-rom'u bozuk 4-5 pc var lab.da. yani çalışan bir pcnin image'ını aynı pc nin D bölümüne alsam onu diğerlerine ağ üzerinden kurabilir miyim? ve nasıl yaparım?

CD-rom'lar çalışmadığından CDlerle yapmak uzun süremi alıyor. Ki elimdeki mage cd'leri genelde sp2'li ben güncelleştirmeleri yapıp virüs programını falan ayarlayıp bu işi yapmak istiyorum tüm bilgisayarlara... bu konuda bilgi verirseniz ve açıklarsanız bir çok arkadaşın işine yarayacağına eminim...

Re: teşekkürler

PABLO80' Alıntı:
ARKADAŞLAR BOOT CD Sİ OLUŞTURMAK İÇİN
DENETİM MASASI- BÖLGESEL DİL AYARLARINI İNGİLİZCE (ABD) YAPIP KAYDEDİN
SONRA ACRONİSİ ÇALIŞTIRIP BBOOT CD SİNİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.
Teşekkürler boot cd oluştururken hep hata veriyordu dediğinizi yaptım sorun yok...

programda tools bolumunde resque media builder kısmına tıklayın devam edin arkdaslar yonergelerı ızledıkten sonra bır bootable cd olsuturuyorsunuz ve image almak icin bu cd den baslatıyorsunuz orada c d ve ag gozukuyor ben flash diske attım image dosyasını tum pc lere bu sekılde kuruyorum

Geri