Acronis ile flaşı boot edemiyorum

Kodla Büyü

2011fettah

Aktif Üye
Arkadaşlar acronis ile 64 GB flaşı boot edemiyorum. 32 ve 8 gb oluyorda 64 gb niye olmuyor? Yardımcı olur musunuz?

Flash Belleği nin markası ne. Bilgisayara taktığında Flash bellek mi yoksa Harddisk olarak mı görünüyor.
Birde formatı ntfs mi yoksa fat32 mi??

Hocam flaşın markası kingston. Format acroniste yapacağım. Ayrıca aynı marka flaş belleği acronis ile formatlayıp boot ederken 64 GB'lik flaş niye olmadı. :eek:

2011fettah' Alıntı:
Hocam flaşın markası kingston. Format acroniste yapacağım. Ayrıca aynı marka flaş belleği acronis ile formatlayıp boot ederken 64 GB'lik flaş niye olmadı. :eek:
Format derken NTFS mi-FAT32 mi yani. Genellikle NTFS lerde sıkıntı olabiliyor. Ademola hocamın işlemini deneyin. Ayrıca ben kendim Yumi kullanıyorum. NTFS ya da Fat32 sorun çıkarmaz

Hocam acronis program ile boot hazırlayacaksanız flash belleği Fat32 olarak biçimlendirmelisiniz ntfs yada exfatı kabul etmiyor.Ama bu seferde 4 gb dan büyük dosya yükleyemezsiniz.
Ben 64 gb lık flashı acronis isoyu yumi ile yazdırarak hazırladım.Tabi önce flash belleği NTFS olarak biçimlendirmelisiniz. 64gb flashlar exfat olarak geliyor.Exfat olarak boot yapmak istesenizde pc boot ekranında görmüyor.

Geri