ACİZ ÖĞRETMENLER ZÜMRESİ.

Kodla Büyü

bigeast

Seçkin Üye
Seçkin Üye
SAYIN BT ÖĞRETMENİ ARKADAŞLAR. ANLAŞILAN HEPİNİZ MEMLEKETİNİZDE ÇALIŞIYORSUNUZ VE BECAYİŞ İÇİN BİR ÇABA GÖSTERMEYE GEREK DUYMUYORSUNUZ. ÖYLEMİ? TUTTURMUŞUNUZ FORMATÖRLÜK DİYE BİR ZIRVANIN ARKASINDAN KOŞTURUYORUZ. DAHA ÖNEMLİ SORUNLARIMIZ VARKEN SUSTURULUYORUZ. HANİ NEREDE NORM? İL DIŞI ATAMA BEKLEMEK ARTIK HAYAL. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ ŞU AŞAMADA BECAYİŞ DAVALARI AMA ARKADAŞLAR TENEZZÜL EDİP MESAJ DAHİ OKUMUYORLAR. BENDE DİYORUM ARTIK NE HALİ VARSA GÖRSÜN BTCİLER. DAHA BETER OLSUNLAR BAŞKADA BİRŞEY DEMİYORUM. ZATEN ÖĞRETMEN CAMİASI OLARAK TEKEL İŞÇİLERİ KADAR OLAMIYORUZ. SUSMAK VARKEN KABUL ETMEK VARKEN NEDEN YORULALIM DEĞİL Mİ? BELKİ BİRİLERİ BİRŞEYLER YAPAR DİYEMİ BEKLİYOR BU KADAR İNSAN ANLAMAK ZOR. NORM İÇİN BASTIRSAK HER OKULA BİR NORM AÇSALAR NE KADAR SÜPER OLUR. AMA YOOOOOK. ARKADAŞLARIMIZ BT REHBER ÖĞRETMENLİĞİ GİBİ ULVİ BİR ZAVİFENİN HEYECANI İÇİNDELER.
NE BİR EYLEM NE BİR ÇABA. ÇABALAYANLAR İSE BİR ELİN PARMAK SAYISI KADAR.

bakanlığa ve de yetkililere mail atılıyor bu konuda.sendikalrdan istifa edenlerde var başka ne yapalım.tepki gösterelim demek kolayda tepki olarak ne öneriyorsun?

Aynen; millet heyecanla BTR'yi bekliyor. Bana kalsa formatörlüğü tercih ederim. Bir parmak bal çaldılar ağzımıza sevinip duruyoruz. Bu iş kadro verilmedikçe çözülmeyecek. Kimi BT'ciler ense yapmaya, kimileri bin bir derdin içinde yüzmeye, tayin beklemeye devam edecek.

alonewolfselman' Alıntı:
SAYIN BT ÖĞRETMENİ ARKADAŞLAR. ANLAŞILAN HEPİNİZ MEMLEKETİNİZDE ÇALIŞIYORSUNUZ VE BECAYİŞ İÇİN BİR ÇABA GÖSTERMEYE GEREK DUYMUYORSUNUZ. ÖYLEMİ? TUTTURMUŞUNUZ FORMATÖRLÜK DİYE BİR ZIRVANIN ARKASINDAN KOŞTURUYORUZ. DAHA ÖNEMLİ SORUNLARIMIZ VARKEN SUSTURULUYORUZ. HANİ NEREDE NORM? İL DIŞI ATAMA BEKLEMEK ARTIK HAYAL. BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ ŞU AŞAMADA BECAYİŞ DAVALARI AMA ARKADAŞLAR TENEZZÜL EDİP MESAJ DAHİ OKUMUYORLAR. BENDE DİYORUM ARTIK NE HALİ VARSA GÖRSÜN BTCİLER. DAHA BETER OLSUNLAR BAŞKADA BİRŞEY DEMİYORUM. ZATEN ÖĞRETMEN CAMİASI OLARAK TEKEL İŞÇİLERİ KADAR OLAMIYORUZ. SUSMAK VARKEN KABUL ETMEK VARKEN NEDEN YORULALIM DEĞİL Mİ? BELKİ BİRİLERİ BİRŞEYLER YAPAR DİYEMİ BEKLİYOR BU KADAR İNSAN ANLAMAK ZOR. NORM İÇİN BASTIRSAK HER OKULA BİR NORM AÇSALAR NE KADAR SÜPER OLUR. AMA YOOOOOK. ARKADAŞLARIMIZ BT REHBER ÖĞRETMENLİĞİ GİBİ ULVİ BİR ZAVİFENİN HEYECANI İÇİNDELER.
NE BİR EYLEM NE BİR ÇABA. ÇABALAYANLAR İSE BİR ELİN PARMAK SAYISI KADAR.
katılıyorum hocam size herkes kendi derdine düşmüş durumda ohhhh rahat bt rehber öğretmeni yada formatör adı altında angarya işleri yapıp ücret alınıyor nasılsa kimse öğretmen olmak için okumamış herkes bilgisayar tamiri ve okul web sitesi derdinde kendimizi kullandırıp duruyoruz asıl hakkımız olan öğretmenliği önemsemiyoruz bile çoğumuz zaten yok kira derdi yok çocuk derdinden para ihtiyacından ağzımız açık formatörlük verilse diye bakıyoruz yazık bence nerden bu branş öğretmeni oldum

biizim yaptığımız eğitim öğretim değil
yakında hademe çaycı(estğ onları küçük gördüğümden değil yaptığımız işten ötürü eğitim öğretime hazırlık ve yardım etme) sınıfına alınıcaz
BTR=KÖLELİK

Bununla ilgili ilk eylemi mi üniversite 1. sınıf öğrencisiyken yapmıştım ki siz o zamanlar keyif yapıyordunuz muhtemelen. ilk göz altı sürecim o zaman oldu. 4. sınıfa kadar koşturdum. bölüm başkanıyla kavgalıydık... vs. vs. vs.. hocam geçin o ayakları. memur zihniyeti ile nasıl olsa maaşımızı veriyorlar diyerekten, halimize şükredelim mantığıyla bir şey olmaz. beklemeyin. ne zaman ki memurluk garanti meslek kapsamından cıkar o zaman millet biraz akıllanır. başka bir şey de beklemeyin. saygılar

Diyavol' Alıntı:
Bununla ilgili ilk eylemi mi üniversite 1. sınıf öğrencisiyken yapmıştım ki siz o zamanlar keyif yapıyordunuz muhtemelen. ilk göz altı sürecim o zaman oldu. 4. sınıfa kadar koşturdum. bölüm başkanıyla kavgalıydık... vs. vs. vs.. hocam geçin o ayakları. memur zihniyeti ile nasıl olsa maaşımızı veriyorlar diyerekten, halimize şükredelim mantığıyla bir şey olmaz. beklemeyin. ne zaman ki memurluk garanti meslek kapsamından cıkar o zaman millet biraz akıllanır. başka bir şey de beklemeyin. saygılar

kesinlikle haklısınız sayın hocam

düz memur mantığını bu hükümet yıkacak adamlar yasaları değiştirmeye hazırlanıyor.Başbakan milletvekillerini bile seçerken düz memurları eliyor ticaretle uğraşmış ticaret mantığı olanları seçiyor.

eğitimhanede sınıf öğretmenleri binlerce mesaj ile istediiklerini yaptırdılar.Şu anda 40 bin sınıf öğretmeni branşa geçti seneye bu zamana da dershanede çalışan kalifiye branşçılara seçim yatırımı denilerek otoban gibi tüm şeritleri açacaklar evde oturan branşçılar daha bir 9 sene daha bekler

BENİM TAVSİYEM BİR METİN OLUŞTURUP BUNU BÜTÜN HABER SİTELERİNE VE BAKANLIĞA BİNLERCE KEZ GÖNDERELİM. NORM İŞİNİ VE DİĞER SORUNLARIMIZI YÜKSEK SESLE DİLE GETİRMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA ELBETTE DUYULACAKTIR. YİNE TEK YÜREK TEK BİLEK OLALIM DERİM.

alonewolfselman' Alıntı:
BENİM TAVSİYEM BİR METİN OLUŞTURUP BUNU BÜTÜN HABER SİTELERİNE VE BAKANLIĞA BİNLERCE KEZ GÖNDERELİM. NORM İŞİNİ VE DİĞER SORUNLARIMIZI YÜKSEK SESLE DİLE GETİRMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA ELBETTE DUYULACAKTIR. YİNE TEK YÜREK TEK BİLEK OLALIM DERİM.

yine mi ne zaman olduk ki olacaksa ilk olacak :sleep:

Geri